Gigi Hadid rozpływa się nad córką. Khai codziennie zaskakuje ją nowymi umiejętnościami

2021-06-24 22:03 es
Gigi Hadid
Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Niespełna rok temu Gigi Hadid po raz pierwszy została mamą. Jak to zwykle bywa, córeczka od razu stała się jej oczkiem w głowie. Chociaż modelka jest mamą pracującą, to znajduje czas na codzienne obserwowanie swojego dziecka. W nowym wywiadzie Gigi Hadid wyznała, że najcenniejsze są dla niej proste chwile z dnia codziennego. Khai codziennie uczy się nowych rzeczy, więc dumna mama ma co podziwiać!

Aż trudno uwierzyć, że to już niedługo będzie rok, odkąd Gigi Hadid została mamą. Gwiazda urodziła we wrześniu ubiegłego roku. Ojcem Khai jest partner modelki, Zayn Malik. Chociaż gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie, to nie ukrywa, że teraz najważniejszą częścią jej życia jest właśnie córka.

Gigi Hadid była jedną z gwiazd, które przybyły na imprezę organizowaną przez markę Ralph Lauren. Tam dziennikarze złapali młodą mamę, która zachwycała się córką.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Córka Gigi Hadid nieustannie ją rozczula

Podczas wywiadu udzielonego Access Gigi Hadid opowiedziała o chwilach, które najbardziej ceni ze swoim dzieckiem.

Najważniejsze jest to... Powiedziałabym, że najprostsze rzeczy, po prostu patrzenie, jak uczy się czegoś nowego każdego dnia. Nawet jeśli to jest coś, jak podnoszenie filiżanki lub wkładanie piłki do dziury. Po prostu uważasz, że to najlepsza, najbardziej genialna istota, jaka się kiedykolwiek narodziła.

Zachwycała się córką Gigi Hadid.

Na imprezę gwiazda przyszła ubrana w czarny top z cekinami, który odsłaniał ramię z jednej strony. Doskonale też opinał jej godną pozazdroszczenia szczupłą sylwetkę po porodzie.

NAJNOWSZE