Georgina Rodriguez pokazała ciało dwa miesiące po porodzie. Tak wypoczywa na Ibizie

2022-06-30 11:43 Joanna Dembek
Georgina Rodriguez
Autor: GSLV/G3 Online/East News Georgina Rodriguez i Ronaldo na luksusowym jachcie u wybrzeży Ibizy

Georgina Rodriguez wraz z ukochanym Cristiano Ronaldo, oraz paczką znajomych wybrali się na Ibizę, aby oddać się błogiemu relaksowi na luksusowym jachcie. Żona piłkarza pokazała się w bikini eksponując piękne ciało.

Georgina pierwsze dziecko urodziła 12 listopada 2017 roku, a w 2021 roku oznajmiła wraz z Ronaldo, iż spodziewają się kolejnych dzieci, bliźniaków. Niestety przy narodzinach para straciła syna. Obecnie para wychowuje pięcioro dzieci. Troje najstarszych urodziła surogatka. Georgina Rodriguez jest matką 5-letniej Alany oraz 2-miesięcznej Belli. Para pobrała się w listopadzie 2019 roku.

Internauci zachwyceni jędrnym ciałem Georginy Rodriguez

Cristiano Ronaldo, Georgina i ich przyjaciele wynajęli kilka dni temu luksusowy jacht, którym pływają u wybrzeży Ibizy oddając się błogiemu relaksowi. Paparazzi zrobili grupie znajomych zdjęcia, które zdążyły już obiec serwisy internetowe. Na fotografiach widać, jak piłkarz Manchesteru United zażywa morskich kąpieli, a jego ukochana wypoczywa na pokładzie.

28-letnia Georgina robi olśniewające wrażenie swoją urodą i pięknym ciałem, które zaledwie dwa miesiące temu było domem dwóch małych istot. Jej kobiece kształty zrobiły wrażenie na internautach.

Normalna, zdrowa kobieta, bez tony silikonu i innych ulepszaczy – czytamy w komentarzach.

Plus za to ze wygląda jak normalna kobieta – napisał internauta.

Boże jaka Ona jest piękna – pochwalił jej urodę jeden z fanów.

Po błogim wypoczynku para udała się na pokaz mody Jacquemus, który miał miejsce w Arles we Francji, gdzie Georgina pojawiła się w obcisłej, czarnej sukience.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cristiano Ronaldo żyje w Polsce?! Ten chłopak wygląda jak kopia piłkarza

Georgina Rodriguez
Autor: GSLV/G3 Online/East News Georgina Rodriguez wypoczywa na jachcie. Tak wygląda jej ciało dwa miesiące po porodzie
IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
NAJNOWSZE