Georgina Rodriguez ma świetne ciało i styl! TOP10 stylizacji dziewczyny Ronaldo

2021-07-18 9:09 kp

Georgina Rodriguez to jedna z tych WAGs, którą rzadko można spotkać podczas meczu, kibicującą swojemu ukochanemu. Podczas gdy Cristiano Ronaldo walczy na murawie, ona najchętniej bryluje na salonach i podczas kolejnych sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że Georgina wie, jak przyciągać wzrok. Ma świetny styl!

Historia miłości Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo nadaje się na film. Piłkarz poznał hiszpańską piękność w 2016 roku, kiedy to dziewczyna pracowała jako sprzedawczyni w salonie Gucci. Jak przyznała później celebrytka, to była miłość od pierwszego wejrzenia, a po kilku spotkaniach oboje wiedzieli, że chcą stworzyć związek.

Sprawy potoczyły się bardzo szybko. W czerwcu 2017 roku Ronaldo został ojcem bliźniaków urodzonych przez surogatkę, które Georgina Rodriguez natychmiast zaczęła wychowywać jak swoje własne dzieci. Dwa miesiące później para ogłosiła, że modelka jest w ciąży. Zdjęcie ze szpitala, na którym Ronaldo pozuje z najstarszym synem i młodą mamą tuż po porodzie stało się jednym z najpopularniejszych zdjęć na Instagramie z 2017 roku.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Stylowa Georgina Rodriguez

Dziś Georgina Rodriguez spełnia się jako mama całej gromadki dzieci Cristiano Ronaldo i robi karierę. Influencerka bryluje podczas najważniejszych gal świata oraz imprez modowych. Może liczyć też na mnóstwo kontraktów reklamowych i sesji zdjęciowych.

Na swoim Instagramie Georgina Rodriguez uwielbia pokazywać swoje codzienne stylizacje, w których nigdy nie brakuje elementów od najlepszych projektantów. Zobaczcie jej najlepsze stylizacje!

NAJNOWSZE