George i Amal Clooney z rodziną W KOŃCU wrócili nad jezioro Como. Mieli ku temu ważny powód

2021-06-10 15:00 AM
Amal i George Clooney
Autor: Rex Features/East News

George Clooney razem ze swoją żoną Amal Clooney oraz bliźniakami w końcu mogli odwiedzić swoją posiadłość przy ukochanym jeziorze Como we Włoszech. Ze względu na pandemię nie byli tam aż 2 lata. Teraz nie mogli zrezygnować z odwiedzin, ponieważ mieli ku temu bardzo ważny powód.

George i Amal Clooney to szczęśliwi rodzice bliźniąt Elli oraz Alexandra. Nie od dzisiaj wiadomo, że aktor zakochany jest we Włoszech. To tam najchętniej spędzałby całe miesiące. Razem z żoną Amal najbardziej upodobali sobie włoskie jezioro Como, gdzie posiadają rezydencję i tam od dłuższego już czasu, co roku spędzają lato.

Ze względu na swoją pracę aktor nie może pozwolić sobie na przebywanie cały rok we Włoszech, jednak kiedy przychodzą wakacyjne miesiące, robi co może by pojawić się nad malowniczym jeziorem.

Niestety pandemia ostatnio mocno pokrzyżowała im plany. Rok temu para ze względu na obostrzenia nie mogła udać się na wypoczynek. Podobno nad jeziorem nie byli od dwóch lat.

Teraz co by się nie działo, George i Amal postanowili za wszelką cenę udać się do swojej letniej rezydencji. Bliźnięta w tym roku kończą 4 lata, a to dobry pretekst na wyjazd i świętowanie w pięknej scenerii.

Podobno rodzina już cieszy się wypoczynkiem. Jeśli wierzyć w doniesienia tabloidów, to ma zostać tam przez najbliższe miesiące.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

W zeszłym roku nie spędzili czasu nad jeziorem Como. Po raz pierwszy od dwóch lat są z powrotem we Włoszech. Wydają się być podekscytowani powrotem. Przyjaciele, których nie widzieli podczas pandemii, są bardzo podekscytowani, że są z powrotem.

NAJNOWSZE