George Clooney i Amal Clooney

i

Autor: Rex Features/East News

George Clooney zdradza, jak pandemia wpłynęła na jego związek. Spodziewaliście się tego?

2020-12-11 14:00

Ogólnoświatowa pandemia dała się wszystkim we znaki. Wiele osób narzeka nie tylko na problemy w sferze zawodowej ale także prywatnej. Lockdown przyczynił się do wielu kłótni i niestety rozstań. Brakiem kłótni podczas obostrzeń pochwalić się mogą nieliczni. A jak podczas tego trudnego czasu radzą sobie George Clooney i jego żona Amal?

George i Amal Clooney uchodzą za niezwykle zgodne małżeństwo. Stronią od skandali a gdy zostają przyłapani przez fotoreporterów, zawsze są uśmiechnięci i sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych. Jednym słowem, rodzina idealna. Ale czy w rzeczywistości faktycznie tak jest? Na to pytanie odpowiedział George Clooney, który zdradził jak on i Amal radzą sobie podczas pandemii. Ich związek kwitnie czy wręcz przeciwnie?

ESKA XD EXTRA

– zachwycał się George.

George i Amal są małżeństwem od 2014 roku. Od tego momentu cały czas uchodzą za wzór do naśladowania. Nawet w czasie pandemii nie odbiegają od swoich norm. George właśnie zdradził, jak naprawdę wygląda ich relacja. I jak lockdown wpłynął na ich związek.

Nie da się ukryć, że przez pandemię przyszłość wielu par stanęła pod znakiem zapytania. Liczne obostrzenia sprawiły, że wiele osób zamieniło biura na domy. To nie wpłynęło na relację wielu par. Jednak to nie dotyczy państwa Clooney. Jeśli wierzyć w zapewnienia aktora, ich związek w czasie pandemii rozkwitł, co tylko udowodniło mu, że Amal jest świetną żoną!

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Taylor Swift udostepniła nagraną na nowo piosenke Love Song. W jaki sposób?

GEORGE CLOONEY ZDRADZIŁ SPSÓB NA ZABICIE NUDY PODCZAS PANDEMII

A jak aktor radzi sobie z nudą podczas pandemii?

Nie ma nic fajniejszego niż siedzenie rano z moimi dziećmi śpiewającymi po włosku. Robię wtedy dla nich śniadanie. Podjąłem dobrą decyzję wybierając Amal. We dwoje, każdego wieczoru jemy razem kolację. Nigdy nie zabrakło nam rozmów. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i nie moglibyśmy czuć się bardziej szczęśliwie.

Przez długi czas byłem spłukanym kawalerem i robiłem wszystko to, co robię teraz. Robiłem pranie, myłem naczynia a także malowałem całe wnętrze i elewację mojego domu. A teraz gdy jest nas w domu więcej, wróciłem do tego wszystkiego. Pomalowałem wszystkie drewniane meble i ściany. Zrobiłem wszystkie rzeczy, które robiłem kiedyś, aby udowodnić sobie, że nadal mogę to wszystko zrobić.

– zdradził aktor.

Taki mąż to skarb! Prawda? ?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE