Amal Clooney WAHAŁA SIĘ, czy wyjść za George'a Clooneya! "To jej zajęło dużo czasu"

2020-11-30 15:43 kp
George Clooney i Amal Clooney
Autor: Rex Features/East News

George Clooney przez lata uchodził za najbardziej pożądanego kawalera Hollywood, a jednocześnie stanowczo deklarował, że nie widzi się w małżeństwie. Wszystko zmieniło się, gdy poznał piękną i błyskotliwą Amal Alamuddin, która całkowicie skradła jego serce. I tak największy łamacz serc sam zaczął starać się o jej serce... okazuje się, że wcale nie było łatwo!

Wyobrażacie sobie sytuację, w której George Clooney przez kilkadziesiąt minut klęka, by usłyszeć, czy kobieta, w której się zakochał, chce za niego wyjść? On też zapewne sobie tego nie wyobrażał - do momentu, gdy nie oświadczył się Amal Alamuddin!

Choć George Clooney przez lata uchodził za wiecznego, a jednocześnie najbardziej pożądanego kawalera Hollywood, i jego w pewnym momencie dosięgnęła strzała Amora. Gdy gwiazdor zakochał się w pięknej prawniczce, sam musiał mocno starać o jej serce, choć nigdy wcześniej nie musiał zabiegać o uwagę kobiet...

ESKA XD EXTRA

Tak George Clooney oświadczał się Amal

George i Amal Clooney poznali się w 2013 roku nad jeziorem Como we Włoszech, kiedy to za sprawą wspólnych znajomych prawniczka znalazła się na obiedzie w domu aktora. Krótko po pierwszym spotkaniu zaczęli regularnie randkować, a w październiku tego samego roku po raz pierwszy pokazali się razem. Już w kwietniu 2014 roku gwiazdor postanowił oświadczyć się ukochanej. Teraz zdradził, że wcale nie zareagowała tak, jak sobie wyobrażał...

Poprosiłem ją o rękę niespodziewanie i zajęło jej dużo czasu, zanim powiedziała "tak". Spędziłem na kolanach ze dwadzieścia minut i w końcu powiedziałem: "słuchaj, bo uszkodzę sobie biodro!"

- powiedział.

Amal oczywiście przyjęła zaręczyny i wart 750 tysięcy dolarów pierścionek zaręczynowy. W lutym 2017 roku ogłoszono, że para spodziewa się bliźniaków.

Spodziewaliście się, że znajdzie się na świecie kobieta, która zastanawiała się 20 minut, czy wyjść za George'a Clooneya? :)

NAJNOWSZE