Friz czyli Karol Wiśniewski

i

Autor: youtube.com / Friz

Friz i Wersow w słodkim pocałunku na Insta. Karol Wiśniewski już zapomniał o rozstaniu?

2020-12-11 11:09

Friz czyli Karol Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich Influencerów i jedna z najbardziej lubianych gwiazd polskiego Instagrama. Ostatnio zrobiło się głośno o jego rozstaniu z dziewczyną. Doszło do niego kilka miesięcy temu, ale Friz wcześniej się tym nie chwalił. Youtuber opowiedział o zerwaniu w jednym ze swoich filmików, a teraz na Instagramie pojawiło się nagranie potwierdzające, że jego związek z Wersow ma się świetnie!

Konto Friza na Instagramie śledzi aż 2,6 mln Polaków, a jego kanał na YouTube ma aż 4,17 mln subskrypcji. Nic dziwnego, że życie prywatne Karola Wiśniewskiego również interesuje niemałą grupę ludzi. Tym bardziej, że ostatnio sporo się w nim dzieje.

Media huczały niedawno od plotek na temat rozstania Friza z Wersow, czyli Weroniką Sową. Karol Wiśniewski sam potwierdził osobiście te doniesienia. Friz nagrał film, w którym ze łzami w oczach opowiedział o swoim rozstaniu. Na szczęście jednak wraz ze swoją dziewczyną szybko wyjaśnił, że sprawa miała swój happy end! Do rozstania doszło już jakiś czas temu i obecnie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Potwierdza to najnowsze wideo na Instagramach Friza i Wersow.

Friz i Wersow nadal razem

Karol Friz Wiśniewski wyznał, że do rozstania z Wersow doszło podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Para przechodziła kryzys, który zakończył się decyzją o zerwaniu.

Na szczęście fani Friza, którzy kibicują jego związkowi z Wersow, szybko odetchnęli z ulgą. Karol i Weronika wciąż są razem, a ich związek chyba nigdy nie miał się lepiej. 

Świadczyć może choćby filmik, jaki pojawił się na Instagramach obojga z nich. Zarówno Friz jak i Wersow zamieścili na swoich Story krótką scenkę, w której Weronika obdarowuje ukochanego słodkim buziakiem. Jeśli się pospieszycie, na pewno zdążycie go jeszcze obejrzeć na koncie Friza lub u Wersow.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE