Walka Floyd Mayweather vs Logan Paul. Jakie szanse ma youtuber?

2021-06-01 9:31 mm
Floyd Mayweather vs Logan Paul - walka potwierdzona
Autor: AL BELLO/Getty AFP/East News

Logan Paul znów stanie w ringu, a jego przeciwnikiem będzie sam wielokrotny mistrz, Floyd Mayweather! Walka, która była zapowiadana już w ubiegłym roku, została właśnie oficjalnie potwierdzona! Znamy już datę i miejsce wydarzenia. Oczywiście ruszyły już także zakłady na wynik walki Mayweather vs. Paul. Kto ma większą szansę - zawodowy pięściarz, czy youtuber?

Przed nazwiskiem Logan Paul coraz zamiast słowa youtuber znów pojawia się określenie... bokser! Gwiazda internetu kolejny raz chce udowodnić, że w ringu radzi sobie równie dobrze, co w sieci. Logan Paul, podobnie jak jego brat Jake Paul, ma dwie pasje: YouTube oraz boks. Młodszy z braci walczył ostatnio z Benem Askrenem. Youtuberowi udało się bez większych problemów wygrać walkę.

Czy Logan Paul również odniesie sukces w ringu? Nie będzie to łatwe, bo jego przeciwnikiem będzie sam Floyd Mayweather!

Floyd Mayweather vs Logan Paul - data i miejsce walki

Walka Floyd Mayweather vs Logan Paul była wielokrotnie przekładana. Obaj panowie mieli spotkać się w ringu już rok temu, ale z różnych powodów walka nie doszła dotąd do skutku.Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem fani wreszcie się doczekają.

Floyd Mayweather i Logan Paul będą walczyć już 6 czerwca 2021 roku. Walka odbędzie się w Miami.

Jaką szansę ma Logan Paul?

Czy youtuber jest w stanie pokonać w ringu zawodowego pięściarza? Oczywiście tuż po ogłoszeniu walki Logan Paul vs Floyd Mayweather ruszyły typowania. Specjaliści rzecz jasne stawiają bardziej na drugiego z panów, ale zdaniem wielu osób youtuber wcale nie jest z góry skazany na porażkę. Dziennikarze za oceanem przypominają, że Floyd Mayweather swoją ostatnią walkę stoczył 4 lata temu. W 2017 roku udało mu się pokonać Conora McGregora.

>> Jake Paul oskarżony o napaść seksualną przez gwiazdę TikToka! Youtuber zaprzecza

Jak Mayweather poradzi sobie z youtuberem? Dajcie znać, kto Waszym zdaniem wygra czerwcową walkę: Floyd Mayweather czy może jednak Logan Paul?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021
NAJNOWSZE