Filip Chajzer

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram@dziendobrymazury_filipchajzer Filip Chajzer oferuje dom na wynajem na Mazurach

Domy gwiazd

Filip Chajzer sprzedaje posiadłość na Mazurach. Zaporowa cena!

2024-05-26 16:17

Filip Chajzer, popularny prezenter telewizyjny, niedawno ogłosił sprzedaż swojej malowniczej posiadłości na Mazurach. Jednak cena, jaką należy zapłacić za tę nieruchomość, jest dość wysoka, co może być wyzwaniem dla wielu potencjalnych nabywców.

Filip Chajzer, syn znanego dziennikarza Zygmunta Chajzera, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Jego kariera w mediach rozwijała się dynamicznie, a popularność zyskał przede wszystkim dzięki programowi "Dzień dobry TVN". Ostatnie miesiące przyniosły jednak wiele zmian w jego życiu zawodowym i prywatnym. Po rozstaniu z długoletnią partnerką, Małgorzatą Walczak, i problemach zdrowotnych, Chajzer postanowił tymczasowo wycofać się z prowadzenia programów telewizyjnych. W tym czasie skupił się na nowych projektach, m in. sprzedaży kebabów.

POLSAT HIT FESTIVAL - Lanberry

Filip Chajzer zarobi krocie na mazurskim domu?

Mazurska posiadłość Filipa Chajzera to prawdziwy klejnot, który przyciąga uwagę swoim wyjątkowym pięknem. Zlokalizowana w malowniczej okolicy, nieruchomość składa się z dwóch domów – głównego, większego, oraz mniejszego, przeszklonego budynku w nowoczesnym stylu. Domy te są otoczone zielenią, co zapewnia spokój i ciszę, idealne do relaksu z dala od miejskiego zgiełku.

Posiadłość oferuje wiele atrakcji, które sprawiają, że jest ona idealnym miejscem na wypoczynek. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, jacuzzi, basen, piec do pizzy opalany drewnem oraz prywatny dostęp do jeziora Pozezdrze. Przestronny taras to idealne miejsce na poranne kawy i wieczorne spotkania przy zachodzie słońca. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe, idealne dla rodzin i osób pragnących odpocząć w luksusowych warunkach.

Cena wynajmu tej nieruchomości wynosiła dotychczas 1200 zł za dobę, co przyciągało wielu zainteresowanych, chcących doświadczyć magii Mazur w komfortowych warunkach. Jednak teraz Chajzer postanowił sprzedać swoją posiadłość, co wzbudziło ogromne zainteresowanie i spekulacje wśród jego fanów. Nieruchomość została wyceniona na 2 mln 700 tys. zł, a sprzedażą zajmuje się jedna z renomowanych agencji nieruchomości.

Listen on Spreaker.