Filip Chajzer

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@filip_chajzer Filip Chajzer szuka złodziei

Dramaty gwiazd

Filip Chajzer oferuje DUŻĄ KASĘ za pomoc w ważnej sprawie. Policja nic nie może zrobić?

2024-03-22 12:16

Filip Chajzer dopiero informował na Instagramie o włamaniu i kradzieży kilku rzeczy z jego posesji na warszawskiej Sadybie. Pokazał nagrania, które niestety nie są zbyt wyraźne, lecz mimo wszystko poprosił internautów o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców.

Filip Chajzer padł ofiarą kradzieży, o czym huczał w swoich social mediach. Kamery znajdujące się na posesji uchwyciły grupę złodziei, którzy przedarli się przez furtkę i zabrali meble ogrodowe, grill gazowy oraz najcenniejszą rzecz - sprzęt do gry w kosza, który jego syn dostał na Dzień Dziecka od swojego dziadka, Zygmunta. 6-letni chłopczyk rozpaczał, gdy następnego dnia zobaczył, że jego prezent zniknął. Filip Chajzer zaapelował do bandytów o oddanie kosza, a on w zamian kupiłby im nowy, jednak informacja, albo nie dotarła do mężczyzn, albo nie zamierzali iść na taki układ. Dziennikarz zapowiedział, że zamierza zgłosić sprawę na policję, co zapewne zrobił, jednak można się domyślać, że na podstawie słabej jakości nagrań ciężko jest zidentyfikować sprawców. Filip jednak się nie poddaje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biznes Filipa Chajzera okazał się klapą. Realizuje kolejny projekt

Nosel wkręca w radiu ESKA | odcinki 1-6

Filip Chajzer wyznaczył nagrodę za ujawnienie sprawców kradzieży

Filip Chajzer nie chce dać za wygraną. Postawił sobie za punkt honoru, że znajdzie sprawców kradzieży. Na Instagramie opublikował fragment nagrania, na którym widać złodziei, opublikował również informację o nagrodzie dla osoby, która zechce ujawnić personalia przestępców, lub chociaż jednego z nich.

Filip Chajzer

i

Autor: Screen/Instagram/@filip_chajzer Filip Chajzer poszukuje złodziei, którzy wtargnęli na jego posesję

Filip Chajzer proponuje serdecznej osobie, która wie cokolwiek na temat tych osób, aż 10 tys. złotych. Miejmy nadzieję, że ta kwota zachęci do zdemaskowania złodziei, którzy odpowiedzą za włamanie i przywłaszczenie cudzego mienia. Polskie prawo, za takie przestępstwo przewiduje karę od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Trzymamy kciuki, aby sprawiedliwości stało się zadość.