Klaudia Halejcio i Łukasz Żak biorą ślub na Festiwalu Weselnych Przebojów 2021. Kto wystąpi?

2021-07-28 11:59 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Już w sierpniu w Mrągowie po raz kolejny zabrzmią największe hity z polskich sal weselnych, a to wszystko za sprawą 5. Festiwalu Weselnych Przebojów. Tym razem w rolę pary młodej wcieli się Klaudia Halejcio i stand-uper Łukasz Żak. W rytm jakich hitów będziemy bawić się na ich "weselu"? Sprawdźcie!

Fani Klaudii Halejcio już od długiego czasu zastanawiają się, czy aktorka i jej partner wezmą ślub. Para przywitała kilka tygodni temu na świecie swoje pierwsze dziecko, a tuż po porodzie przeprowadziła się do pierwszego wspólnego gniazdka. Sama gwiazda jeszcze na początku wspominała, że marzy jej się idealny ślub i wesele... a takie plany potrzebują czasu.

Niecierpliwi będą mogli jednak zobaczyć Klaudię Halejcio na ślubnym kobiercu już w sierpniu tego roku! Aktorka powie sakramentalne TAK nie swojemu partnerowi, a stand-uperowi Łukaszowi Żakowi. A to wszystko w ramach wielkiej weselnej imprezy na scenie w Mrągowie - 5. Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się 13 sierpnia.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Festiwal Weselnych Przebojów 2021 - Klaudia Halejcio i Łukasz Żak parą młodą

W poprzednich edycjach Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie w rolę pary młodej wcielali się Ela Romanowska i Rafał Maserak. Tym razem zostaną oni świadkami na "ślubie" Klaudii Halejcio i Łukasza Żaka. Zapowiada się świetna zabawa w rytm najbardziej znanych weselnych przebojów.

Podczas 5. Festiwalu Weselnych Przebojów usłyszymy Sławomira z hitami Miłość w Zakopanem i Weselny pyton oraz nieśmiertelnym Daj mi tę noc. Zespół Master natomiast wykona kawałki Żono moja i Bałkanica. Nie zabraknie też Michała Wiśniewskiego, Boys, Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr. Wszyscy będziemy mogli bawić się na weselu Klaudii Halejcio i Łukasza Żaka od 13 sierpnia tuż po 20:00 w Polsacie.

NAJNOWSZE