Doda w FAME MMA? Organizatorzy marzą też o... Małgorzacie Rozenek-Majdan!

2021-01-29 13:18 kp
Doda
Autor: WBF

Fame MMA już od dawna przyciąga tłumy zainteresowanych, dla których oglądanie walki MMA w wykonaniu znanych osób to prawdziwa rozrywka. Aby nie zawieźć fanów serii, organizatorzy starają się pozyskać najbardziej przyciągające nazwiska. Czy to możliwe, że do walki staną pierwszoligowe, polskie gwiazdy? Ambicje twórców Fame MMA są bardzo duże!

Fame MMA zdążyło zdobyć już w Polsce za sprawą poprzednich serii ogromną popularność. Okazało się, że MMA, która od lat ma na świecie miliony zwolenników, staje się równie ciekawe - a może nawet bardziej - jeśli w oktagonie spotykają się znani celebryci. Choć dostęp do walki kosztuje, internauci tłumnie wykupują dostęp, by obserwować walkę.

W Fame MMA widzieliśmy dotąd m.in. Martę Linkiewicz, Oleha z Big Brothera, Lil Masti czy jedną z sióstr Godlewskich. Okazuje się jednak, że organizatorzy Fame MMA mają znacznie większe ambicje i marzą o pojedynku gwiazd z pierwszej ligi. Kogo najchętniej zobaczyliby w oktagonie?

ESKA XD #015

Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan czy... Edyta Górniak

W ostatniej rozmowie Wojciech Gola, organizator polskiego Fame MMA przyznał, kogo zaprosiłby do walki, gdyby nie ograniczał go budżet. Jak czytamy w serwisie mma.pl, Gola najchętniej zobaczyłby walkę Dody z którąś z pań, z którą w przeszłości była skonfliktowana - tu obstawia Edytę Górniak, Agnieszkę Woźniak-Starak lub Małgorzatę Rozenek-Majdan.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan o tatuażu męża. Przerobił Dodę na Indianina, historia zatacza koło

Myślicie, że są takie pieniądze, które przekonałyby którąś z nich do walki?

NAJNOWSZE