Spekulacje

Fagata wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! Miałaby być nową Kaźmierską

2024-05-26 11:56

Fagata już wkrótce zostanie uczestniczką "Tańca z gwiazdami"? O jej udziale w najpopularniejszym programie rozrywkowym w Polsce z pewnością wiele by się mówiło. Jeden z portali podaje, że Polsat po Dagmarze Kaźmierskiej chce na parkiecie kolejne kontrowersyjne nazwisko. Ich typem ma być właśnie była członkini Teamu X.

Fagata to celebrytka, której raczej nikt nie spodziewał się w "Tańcu z gwiazdami". Influencerka znana z Teamu X, skandalicznych tekstów piosenek oraz udziału w freak fightach już wkrótce może mieć szansę pokazania się z zupełnie nowej strony. Odkąd "Taniec z gwiazdami" trafił do Polsatu, niemal w każdej edycji można było zobaczyć przynajmniej jedną gwiazdę internetu. W ostatnim sezonie była to Maffashion, której udało się dojść do wielkiego finału. Jesienią możemy jednak zobaczyć na parkiecie influencerkę, która wywołuje znacznie bardziej skrajne emocje. Aktualnie Fagata jest uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w social mediach. Zainteresowanie wokół jej osoby może wykorzystać Polsat, który pomimo skandalu z przeszłością Dagmary Kaźmierskiej z pewnością zauważył, że skandaliści przyciągają przed ekrany dużą widownię.

Fagata przeżyła prawdziwy koszmar

Fagata uczestniczką "Tańca z gwiazdami"?

O możliwym udziale Fagaty w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" poinformował ShowNews.pl. - Rolę kontrowersyjnej bohaterki, takiej jak była Dagmara Kaźmierska, ma odegrać Fagata, czyli Agata Fąk, znana z obscenicznych piosenek - miał powiedzieć informator portalu.

"Taniec z gwiazdami 15" - kto wystąpi?

Kto poza Fagatą miałby wystąpić w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"? Najwięcej mówi się o udziale Karoliny Gilon, która przerwę w "Love Island" miałaby wykorzystać na taneczną przygodę. ShowNews.pl informuje też o możliwym udziale dwóch gwiazd Eurowizji - Viki Gabor i Blanki. Wcześniej spekulowano o występie aktorki Magdaleny Stużyńskiej znanej z "Przyjaciółek".