Anna-Maria Sieklucka i Sebastian Fabijański

i

Autor: AKPA

Fabijański ma romans z gwiazdą 365 dni? Te czułe POCAŁUNKI mówią same za siebie!

2022-09-26 13:08

Tego nikt się nie spodziewał! Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, jak Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka rzucają się sobie w ramiona, a następnie... całują. Nowy projekt artystyczny na horyzoncie? A może początek głębszego uczucia?

Za sprawą głośnego rozstania z Maffashion i niecodziennej znajomości z Rafalalą Sebastian Fabijański znalazł się w samym centrum medialnego zainteresowania. Krytyka, z jaką się spotkał, była w pewnym momencie tak wielka, że aktor ostatecznie podjął decyzję o zniknięciu z mediów społecznościowych i skupieniu się na sprawach zawodowych. Ten sezon zapowiada się dla Fabijańskiego mocno pracowicie. Niedawno ruszyły zdjęcia do nowego serialu zatytułowanego Nowi sąsiedzi, w którym gra jedną z głównych ról. To jednak nie ta informacja rozgrzała internautów do czerwoności. Do sieci trafiły bowiem zdjęcia, na których widać, jak pod osłoną nocy aktor czule obejmuje i całuje swoją koleżankę po fachu, gwiazdę serii 365 dni Annę-Marię Sieklucką. 

Sebastian Fabijański zdradził Maffashion. Opowiedział też o skandalu z Rafalalą

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Sebastian Fabijański i Anna-Maria Sieklucka razem?!

Jak donosi Fakt, który jako pierwszy opublikował zdjęcia, aktorka czekała na Fabijańskiego pod jego domem. Ich przywitanie dalekie było jednak od przyjacielskiego. Na opublikowanych przez tabloid fotografiach widać, jak Anna-Maria i Sebastian się przytulają, a następnie całują.

Aktorzy rzucili się sobie w objęcia jak starzy znajomi i potem pojechali na zakupy na stację benzynową - czytamy.

Redaktorom tytułu udało się dotrzeć do Sebastiana Fabijańskiego, by poprosić o komentarz w tej sprawie. Aktor był jednak oszczędny w swojej wypowiedzi.

Nie chciałbym tego jakkolwiek komentować. To jedyny komentarz, na jaki bym chciał sobie pozwolić – odpowiedział.

Jak myślicie? Czy Annę-Marię i Sebastiana połączyło coś więcej? A może to zapowiedź kolejnego, równie głośnego co 365 dni projektu? W końcu aktor ma już doświadczenie w niecodziennych promocjach własnej twórczości.

Sonda
Czy Anna-Maria Sieklucka i Sebastian Fabijański pasują do siebie?