Ewelina Lisowska obchodzi 29. urodziny. To kobieta o 1000 twarzach! [GALERIA]

2020-08-23 9:00 nk
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Ewelina Lisowska miała 21 lat, kiedy dotarła do półfinału X Factora. Właśnie wtedy zaczęła się jej wielka muzyczna kariera. Jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło - z wyglądem Eweliny na czele! Zwłąszcza w ostatnim czasie Lisowska udowadnia, że jest prawdziwą kobietą-kameleonem! W którym wcieleniu lubicie ją najbardziej?

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek młodego pokolenia. Choć początkowo nie było jej łatwo się wybić - ani z zespołem Nurth, ani solo w castinach do Mam Talent, w których brała udział dwa razy, to w końcu szczęście uśmiechnęło się do niej. W 2012 roku Ewelina doszła do półfinału X Factor i wkrótce potem podpisała kontrakt płytowy.

Dziś Lisowska ma ugruntowaną pozycję z polskim show biznesie, a wszechstronność swoich talentów miała okazję udowodnić jesienią 2015 roku, wygrywając Taniec z Gwiazdami, oraz jesienią 2019, zajmując 3. miejsce w 12. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Urodziny Eweliny Lisowskiej

Ewelina Lisowska urodziła się 23 sierpnia 1991 we Wrocławiu. Właśnie skończyła więc 29 lat. Z tej okazji zachęcamy Was do przejrzenia galerii metamorfoz artystki. A tych było w ostatnim czasie całkiem sporo!

Choć w początkowych latach kariery Ewelina Lisowska trzymała się kurczowo jednego stylu, a nawet jednej fryzury, to dziś gwiazda pozwala sobie na znacznie większą swobodę w zabawie z modą i trendami fryzjerskimi.

Macie swoją ulubioną wersję Eweliny?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
NAJNOWSZE