Ewa Farna chorowała na COVID-19. Jak przeszła zakażenie koronawirusem? Jest nowe zdjęcie!

2020-11-22 10:58 mm
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Ewa Farna zamieściła na Instagramie nowe zdjęcia zrobione podczas pobytu w czeskiej Pradze. Przy okazji piosenkarka zdradziła fanom informację, którą dotąd się nie chwaliła. Okazuje się, że Ewa przeszła zachorowanie na Covid-19! Kiedy i gdzie zakaziła się koronawirusem? Jak czuje się obecnie artystka? Zobaczcie nowe zdjęcie Ewy i sprawdźcie, co napisała!

Lista gwiazd, które chorowały na COVID-19 jest już naprawdę długa. Na początku pandemii ujawnienie zakażenia koronawirusem przez znaną osobę z szołbiznesu przeradzało się w sensację. Dziś nikogo to już nie dziwi... 

Tymczasem okazuje się, że do grupy gwiazd, które przeszły chorobę wywołaną koronawirusem, dołączyła także Ewa Farna. Piosenkarka zdradziła to przy okazji publikacji najnowszego zdjęcia zrobionego na praskim rynku.

#HappinessOnlyRealWhenShared 👨‍👩‍👦❤️

Ciekawe uczucie zwiedzac Prage szara, zamknieta- bezludzie tam, gdzie zawsze sa tony turystow.

... ciesze na Swieta a Wy badzcie czujni, bo jeszcze male niespodzianeczki bede dla Was miala.Male, ale mile😘.

Mam nadzieje, ze u Was dobrze?Ja juz po covidzie. Poznasz tak, ze przewijanie dzieciaka jest zupelnie spoko👌🏼😀👃🏻!

- napisała Ewa Farna przy zdjęciu, na którym widzimy ją stojącą z synkiem na rękach przed słynnym zegarem Orloj na praskim starym rynku.

>> Ewa Farna schudła! I to nie mało! Nowe zdjęcie zachwyciło fanów! [FOTO]

No tak, utrata węchu może być małą zaletą podczas przewijania malucha :) Niemniej życzymy wszystkim wiele zdrowia - lepiej tego nie sprawdzać na własnej skórze...

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE