Eurowizja 2021 - Azerbejdżan i Norwegia, TIX i Efendi

i

Autor: EBU / ANDRES PUTTING, İCTIMAI TELEVISION (İTV)

Eurowizja 2021: Romans TIXa i Efendi hitem! Norwegia i Azerbejdżan wygrały Eurowizję?

2021-05-22 17:59

Tegoroczna Eurowizja przynajmniej pod jednym względem była wyjątkowa! Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem konkursu media rozpisywały się o romansie między kandydatami Norwegii i Azerbejdżanu. Reprezentujący te kraje wykonawcy o pseudonimach TIX i Efendi wdali się w prawdziwy flirt. Wiele wskazuje na to, że podczas finałów konkursu Eurowizja 2021 zawiązał się prawdziwy związek!

Kto wygra Eurowizję 2021? Na oficjalne wyniki Eurowizji i ogłoszenie zwycięzcy tegorocznej edycji musimy poczekać do końca wielkiego finału. Ale chyba już teraz możemy powiedzieć, że przynajmniej dwójka uczestników Eurowizji wygrała coś znacznie ważniejszego: MIŁOŚĆ!

Romans wśród uczestników Eurowizji? Tego chyba jeszcze w tym konkursie nie grali :) Już w dniu rozpoczęcia tegorocznej edycji plebiscytu w sieci aż huczało od plotek o flircie dwójki uczestników Eurowizji. Chodzi o kandydata z Norwegii oraz reprezentantkę Azerbejdżanu. Później flirt pary mocno się rozwinął i wiele wskazuje na to, że TIX i Efendi wywiozą z Rotterdamu coś więcej, niż tylko miłe wspomnienia XD

Zobaczcie, co dotąd wiemy o wzajemnej relacji kandydatów z Norwegii i Azerbejdżanu.

TIX i Efendi mają romans? Flirt uczestników hitem Eurowizji

Nie wiemy, kiedy dokładnie TIX i Efendi wpadli sobie w oko, ale jedno jest pewne: tę parę uczestników Eurowizji łączy coś znacznie więcej, niż tylko miłość do śpiewania!

Wszystko zaczęło się od tego, że TIX zadedykował Efendi piosenkę za pośrednictwem Instagrama. Reprezentant Norwegii od samego początku nie ukrywał, że jest to piosenka MIŁOSNA!

Na odpowiedź Efendi nie musieliśmy długo czekać. A właściwie to TIX nie musiał czekać, bo post reprezentantki Azerbejdżanu był wyraźnie osobisty...

Sonda
Kto powinien wygrać Eurowizję 2021?

A to już reakcja TIXa na prezent od uroczej kandydatki z Azerbejdżanu:

Ale to jeszcze nie koniec miłosnej historii na Eurowizji! Po wymianie muzycznych dedykacji Efendi wybrała się do garderoby TIXa, żeby zostawić mu tam prezent!

Czy podczas konkursu Eurowizja 2021 będziemy świadkami budowania prawdziwego związku artystów z tak odległych krajów, jak Norwegia i Azerbejdżan? Wiele na to wskazuje! Po prezencie od Efendi TIX zadedykował jej piosenkę "My heart is yours", a później parę widziano RAZEM w hotelowej kawiarni! Jak już wspomnieliśmy na początku - nieważne kto będzie oficjalnym zwycięzcą, bo dla nas ta para wykonawców już wygrała tegoroczną Eurowizję!

Dodajmy, że kolejność występów w finale Eurowizji 2021 mocno sprzyja miłości! W sobotni wieczór 22 maja TIX i Efendi wystąpią zaraz po sobie. Najpierw na scenie zobaczymy piękną kandydatkę z Azerbejdżanu, a zaraz potem zastąpi ją reprezentant Norwegii. Czy dojdzie do pocałunku na scenie? Trzymamy kciuki! ;)

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału