Eurowizja Junior 2021: Szanse Sary Egwu-James! Wyprzedza nas tylko jeden kraj!

2021-11-29 6:07 RD
Sara Egwu-James
Autor: Piotr Molecki/East News Sara Egwu-James

Eurowizja Junior 2021 zbliża się coraz większymi krokami. Okazuje się, że Polska ma spore szanse na wygrane. Wśród fanów konkursu popularniejsza jest tylko jedna piosenka. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Sara Egwu-James będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizja Junior 2021. Piosenka, z którą wystąpi na scenie - Somebody - notuje bardzo dobre wyniki w sieci. Od 7 października w serwisie YouTube teledysk do kawałka obejrzano blisko 2 miliony razy. Jak się okazuje klip jest jednym z najchętniej oglądanych ze wszystkich reprezentantów tegorocznej Eurowizji Junior. Pod teledyskiem pojawia się również mnóstwo pozytywnych opinii. To jednak nie koniec sukcesów Sary. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Dziennik Eurowizyjny donosi, że Polska jest bardzo wysoko oceniana. Jedynym krajem, który nas wyprzedza jest Armenia.

Według aktualnych wyników aplikacji Eurovision Scoreboard, Polska jest jednym z głównych faworytów do wygrania JESC 2021, a w rankingu pokonuje ją tylko Armenia. Na trzecim miejscu jest Macedonia, a w czołowej piątce znalazło się też miejsce dla Włoch i Rosji. Najsłabiej radzą sobie Kazachstan, Malta i Bułgaria

czytamy.

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE