Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu James WYGRA? „TO PEWNE”

2021-09-27 0:00 RD
Sara Egwu James
Autor: materiały prasowe Sara Egwu James

Poznaliśmy reprezentantkę na konkurs Eurowizja Junior 2021. Została nią 12-letnia zwyciężczyni programu The Voice Kids, czyli Sara Egwu James. Internauci nie mają wątpliwości, że wybór młodej artystki był strzałem w dziesiątkę. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Eurowizja Junior to uwielbiany przez Polaków konkurs. Wszystko dzięki temu, że w ostatnich latach mieliśmy w nim ogromne szczęście. Dwa razy z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce, co dało naszemu krajowi prawo do organizacji konkursu w Polsce. Było to możliwe dzięki występom Roksany Węgiel i Viki Gabor. To one skradły serca europejczyków. ;) 

Podczas specjalnego wydania Szansy na Sukces dowiedzieliśmy się, że następną reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2021 będzie Sara James. 12-latka jakiś czas temu wygrała program The Voice Kids i bardzo szybko zyskała spore grono fanów. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 24.09.2021

Wybór Sary na reprezentantkę Polski, zdaniem wielu osób, był strzałem w dziesiątkę. Świadczą o tym chociażby komentarze, które pojawiły się na wielu profilach w mediach społecznościowych. 

- Nie ukrywajmy.. To było wiadome

- Gratulacje! Piękny głos Sary!

- Sara będzie świetną reprezentantką i super, że to ona pojedzie!

- Wielki talent, śliczne wykonanie i super piosenka - trzymajmy kciuki za Sarę na Eurowizji Junior, bo kolejny raz mamy szansę na bardzo fajny wynik

To tylko wybrane komentarze. Pojawiły się jednak również opinie, że piosenka Sary nie nadaje się na Eurowizję i nie wygramy, ale te komentarze są w mniejszości. 

A Sara James na Eurowizję Junior 2021 pojedzie ze swoim singlem „Somebody”. 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE