Eurowizja 2022: stroje, ubrania i kreacje uczestników Konkursu w Turynie [GALERIA]

2022-05-11 21:32

W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w Turynie. Muzyczny finał zaplanowany jest na 14 maja 2022 roku. W rywalizacji weźmie udział 25 krajów, w tym państwa „Wielkiej Piątki”. Eurowizja to nie tylko muzyka, ale również cała oprawa i dokładnie zaplanowane kreacje. To wszystko składa się na prawdziwe sceniczne show, które niejednokrotnie zapiera dech w piersiach.

Nad występami gwiazd czuwają osoby z poszczególnych krajów, które przygotowują swoich reprezentantów do występu. Jedną z ważniejszych rzeczy, które trzeba przygotować na to wyjątkowe wydarzenie, jest odpowiedni image sceniczny, który podkreśli charakter piosenki. Zobacz jak zaprezentowali się w swoich strojach niektórzy z reprezentantów pierwszego półfinału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Oto najciekawsze z nich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurowizja 2022 - kolejność występów w półfinale 10.05.2022. Dlaczego nie ma Polski?

Piękne i ciekawe kreacje gwiazd Eurowizji 2022

Największą uwagę na sobie skupili muzycy z Norwegii, który wystąpili w żółtych strojach, zakrywających całe ciało, łącznie z twarzą. W pięknej czerwonej sukni, wręcz spływającej po ciele zaprezentowała się pochodząca z Hiszpanii, Chanel Terrero. Zobacz, w czym pokazały się inne gwiazdy na scenie w Turynie.

Próba generalna Krystiana Ochmana na Eurowizji.