Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski NIE WYSTĄPI? W polskiej delegacji wykryto koronawirusa!

2021-05-16 10:51 RD
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Członek polskiej delegacji na konkurs Eurowizja 2021 otrzymał pozytywny test na obecność koronawirusa. To właśnie dlatego występ Rafała Brzozowskiego stanął pod znakiem zapytania. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Rafał Brzozowski został reprezentantem Polski w konkursie Eurowizja 2021. Piosenkarz będzie miał okazję zaprezentować swój hit “The Ride” na ogromnej scenie. Rafał i cała jego ekipa byli mega zadowoleni. Okazuje się jednak, że ich plany pokrzyżować może… koronawirus! Jeden z członków polskiej delegacji otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. 

Podczas rutynowych testów covidowych przed wejściem na arenę 15 maja 2021 roku jeden z członków polskiej delegacji otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Ów członek naszej delegacji został poddany kwarantannie. Zgodnie z przepisami, które zostały przyjęte przy organizacji Eurowizji, cała polska delegacja została odizolowana i czeka na wyniki testu PCR

czytamy w oświadczeniu organizatora konkursu. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Let's Talk About ESC informuje, że zakażony koronawirusem nie jest żadan z artystów. Pewne jest, że Rafał Brzozowski nie pojawi się na oficjalnym otwarciu konkursu. To już w niedzielę, 16 maja. 

Organizatorzy są przygotowani na sytuację, w której okaże się, że Rafał również jest zakażony koronawirusem. Wtedy podczas Eurowizji 2021 wyemitowany zostanie jego wcześniej nagrany występ w Warszawie lub nagranie z jednej z prób. 

NAJNOWSZE