Eurowizja 2021: Kto reprezentuję Polskę? Mamy szansę na zwycięstwo? [SZCZEGÓŁY]

2021-03-07 22:00 RD
Eurowizja Junior 2020
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Eurowizja 2021 zbliża się coraz większymi krokami. W tym roku - mimo pandemii koronawirusa - konkurs na pewno się odbędzie, ale póki co nie wiadomo w jakiej formie. Polacy zadają sobie jednak jeszcze jedno pytanie - kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021? Telewizja Polska, która w naszym kraju odpowiedzialna jest za realizację wydarzenia zabrała głos w tej sprawie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Coraz większymi krokami zbliża się Eurowizja 2021. W ubiegłym roku konkurs został odwołany. Miało to oczywiście związek z pandemią koronawirusa i względami bezpieczeństwa. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia była po prostu niebezpieczna dla artystów, ale także pozostałych osób pracujących nad show. To setki osób, które dbają o scenę, nagłośnienie, kreacje czy światła. Nie wiadomo w jakiej formule odbędzie się Eurowizja 2021. Niewykluczone, że będzie to formuła zdalna, czyli reprezentanci poszczególnych krajów nagrywają występ w studiu w swoim kraju, a później emitowane są one na jednej, ogólnej transmisji. Tak było chociażby z Eurowizją Junior. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. 

Jednak jest coś, co cały czas interesuje fanów konkursu Eurowizja 2021. Kto będzie reprezentował Polskę? Pojawia się coraz więcej szczegółów, które serwuje nam Telewizja Polska. Ta - przypomnijmy - jest w naszym kraju odpowiedzialna za organizację konkursu. 

Krystian Ochman o debiutanckiej płycie, Eurowizji i nowych piosenkach

Eurowizja 2021: Kto będzie reprezentował Polskę? 

Póki co nie wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę podczas konkursu Eurowizji 2021. Wiadomo natomiast, że już wkrótce zostanie ogłoszone nazwisko osoby, które zostanie “wystawiona” przez Polskę do konkursu. Poinformowała o tym Telewizja Polska w mediach społecznościowych.

NAJNOWSZE