Eurowizja 2021 - Francja, Barbara Pravi

i

Autor: youtube.com / Eurowizja

Eurowizja 2021 - Francja. Barbara Pravi idzie po zwycięstwo? Na razie prowadzi!

2021-05-10 14:57

Kto wygra konkurs Eurowizja 2021? Francja to jeden z największych faworytów tegorocznej edycji. Reprezentuje go piękna Barbara Pravi, wokalistka obdarzona cudownym i intrygującym głosem, przypominającym najsłynniejsze francuskie artystki. Zdaniem wielu osób kandydatka z Francji na pewno znajdzie się na podium Eurowizji 2021. Spora część specjalistów jest nawet zdania, że Barbara Pravi ma już zwycięstwo w kieszeni. Co o niej wiemy?

Choć Barbara Pravi mieszka we Francji, ma m.in. polskie korzenie! Znad Wisły pochodziła babcia artystki. Jej rodzina szczyci się wielokulturowym pochodzeniem (m.in. także serbskim irańskim i afrykańskim).

Kandydatka z Francji w konkursie Eurowizja 2021 ma 28 lat i mieszka w Paryżu. Swoją karierę muzyczną Barbara Pavi rozpoczęła w 2014 roku i to od razu na wysokim szczeblu - udało jej się podpisać kontrakt z wytwórnią Capitol. Barbara Pravi ma na koncie współpracę z wieloma uznanymi artystami, ale także z gwiazdami młodego pokolenia. Nagrywała m.in. z Jadenem Smithem.

W konkursie Eurowizja 2021 kandydatka z Francji wykonuje piosenkę Voila.

Sonda
Czy polska piosenka trafi do finału?

Francja wygra Eurowizję?

Według rankingów specjalistów z różnych firm zajmujących się typowaniem wyników Eurowizji, kandydatka z Francji ma obecnie największą szansę na zwycięstwo tegorocznego konkursu. Barbara Pravi wyprzedza m.in. typowaną do niedawna na zwyciężczynię konkursu reprezentantkę Malty!

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021