Eurowizja 2018: Margaret inspiracją dla reprezentantki San Marino? To plagiat?!

2018-03-08 18:05
Margaret
Autor: East News Margaret

Piosenka reprezentantki San Marino na Eurowizji 2018 brzmi bardzo znajomo...

Reprezentantka San Marino na Eurowizji 2018 ma się z czego tłumaczyć! Jeden z jej utworów brzmi nutę w nutę jak kawałek Cool Me Down Margaret. Eurowizja 2018 przymknie na to oko?

Choć piosenka Party Shore o której nowa, nie jest utworem, z jakim Jenifer Brening wystąpi na Eurowizji 2018, jej innemu kawałkowi organizatorzy konkursu z całą pewnością powinni się przyjrzeć. Piosenka Party Shore otwiera płytę wokalistki pt. Recovery. Wystarczą pierwsze wersy, by usłyszeć, jak wielkie jest podobieństwo Party Shore do Cool Me Down Margaret. Dwa lata temu Margaret walczyła o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2018 właśnie z tą piosenką. Niestety, nie została wtedy polską kandydatką.

Posłuchajcie piosenek Margaret i Jenifer Brening!

Niemiecka wokalistka Jenifer Brening na Eurowizji 2018 wystąpi w tym roku w barwach San Marino. Piosenkarka wygrała tamtejsze preselekcje z piosenką Who We Are. Margaret tymczasem walczy o reprezentowanie na Eurowizji 2018... Szwecji. Polska gwiazda dostała się do finału szwedzkich eliminacji z kawałkiem In My Cabana. Czy zostanie szwedzką reprezentantką, dowiemy się 10 marca.

>> Eurowizja 2018: jak głosować na Margaret w Szwecji? Rodacy mogą jej pomóc

Czy piosenka Party Shore to plagiat Cool Me Down Margaret?

Margaret
Autor: East News Margaret
Margaret
Autor: brak danych Margaret
NAJNOWSZE