Eurowizja 2018: Margaret będzie reprezentować Szwecję? W preselekcjach zajęła 4. miejsce!

2018-02-11 23:13
Margaret na Polsat SuperHit Festiwal 2017
Autor: AKPA Margaret na Polsat SuperHit Festiwal 2017

Małgosia cały czas ma szansę na zwycięstwo. O jej dalszych losach zadecyduje wielka dogrywka.

Margaret rok temu walczyła o udział w konkursie Eurowizji jako reprezentantka Polski. Niestety, wtedy przegrała walkę z Michałem Szpakiem. W wywiadach piosenkarka podkreślała, że takie konkursy nie są chyba dla niej. Najwidoczniej zmieniła zdanie, bo postanowiła wystartować w preselekcjach do tegorocznej edycji plebiscytu, ale nie polskich, a … szwedzkich! W końcu nie od dziś wiadomo, że gwiazda marzy o międzynarodowej karierze i ma ku temu wszelkie predyspozycje.

Margaret podczas szwedzkich preselekcji zaśpiewała piosenkę „In My Cabana”. Utwór na tyle wpadł w ucho szwedom, że polska piosenkarka zajęła w preselekcjach czwarte miejsce. Oznacza to, że cały czas ma szansę na reprezentowanie skandynawskiego kraju podczas Eurowizji. Zobaczcie, jak wypadła podczas występu:

O tym, czy Margaret będzie reprezentantką Szwecji zdecyduje dogrywka. Ta odbędzie się 3 marca. To właśnie wtedy dowiemy się, kto będzie reprezentował Szwecję podczas konkursu Eurowizji i czy będzie to Margaret. Myślicie, że ma szansę? Dawajcie znać!

dr

NAJNOWSZE