Eurowizja 2015, POLSKA: Monika Kuszyńska w Wiedniu! VIDEO z czerwonego dywanu!

2015-05-19 19:00
Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska na czerwonym dywanie! Komentatorzy nie szczędzą komplementów!
Autor: Youtube Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska na czerwonym dywanie! Komentatorzy nie szczędzą komplementów!

Eurowizja 2015 startuje już 19 maja! Monika Kuszyńska ma za sobą wszystkie próby i pozowanie do zdjęć na czerwonym dywanie. Jak wypadła?

Eurowizja 2015 startuje już we wtorek 19 maja. Wyniki Eurowizji 2015 poznamy w sobotę 23. maja. Monika Kuszyńska ma za sobą wszystkie próby i pozowanie do zdjęć na czerwonym dywanie. Jak wypadła? Fenomenalnie! Komentatorzy nie szczędzili komplementów pod jej adresem! Polska na Eurowizji 2015 ma szansę na wygraną? Monika Kuszyńska jest jeszcze w stanie dobić do grona faworytów?!

EUROWIZJA 2015: Polska piosenka na żywo! Zobacz, jak Monika Kuszyńska śpiewa "In The Name Of Love"!

Eurowizja 2015 skutecznie podgrzewa atmosferę. Choć faworyci Eurowizji 2015 od pewnego czasu są nam znani (Szwecja, Włochy i Estonia), wyniki Eurowizji 2015 mogą zaskoczyć! Niejednokrotnie okazywało się, że reprezentanci, którzy nie mieli żadnych szans zajmowali wysokie pozycje, a faworycie nie otrzymywali przewidywanych głosów. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem! Wyniki Eurowizji 2015 poznamy już 23. maja!

Tymczasem Monika Kuszyńska, która reprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 od paru dni jest już w Wiedniu. Wiemy, że ma za sobą wszystkie próby!Monika Kuszyńska na Eurowizji 2015 wykona "In The Name Of Love". Polska na Eurowizji 2015 na razie nie była zaliczana do grona faworytów, jednak Monika Kuszyńska w Wiedniu zrobiła tak dobre wrażenie, że wszystko może się zmienić!

Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska po pierwszych próbach! Jak wypadła? ZDJĘCIA

Za pośrednictwem Facebooka i Instagrama Monika Kuszyńska prezentuje nam zdjęcia z Wiednia, jeszcze przed tym, jak Eurowizja 2015 rozkręci się na dobre. Monika Kuszyńska ma za sobą nie tylko wszystkie próby, ale także pozowanie na czerwonym dywanie. Było widać, że reprezentantka Polski zjednała sobie paparazzich! Podczas uroczystej chwilipozowania do zdjęć towarzyszyła jej... Conchita Wurst, która jest zachwycona Moniką Kuszyńską! I nie tylko ona!

Eurowizja 2015 Monika Kuszyńska
Autor: Facebook/MonikaKuszyńska Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska w Wiedniu!

Komentatorzy nie szczędzą komplementów pod adresem Moniki Kuszyńskiej. Ta usłyszała między innymi, że jest piękna zewnętrznie i wewnętrznie, a jej błysku w oku po prostu nie da się zapomnieć! WOW ;) My mamy jednak nadzieję, żeto piosenka "In The Name Of Love" zapadnie w pamięć fanom Eurowizji 2015 ;)

NAJNOWSZE