Eminem, Revival: okładka wkurzy Donalda Trumpa! Będzie rapował o polityce?

2017-12-08 10:08
Eminem - Revival
Autor: instagram.com Eminem - Revival

Okładka wskazuje, że Eminem nie pozostawi na Trumpie suchej nitki! Co na to prezydent USA?


Eminem odkrywa coraz więcej tajemnic swojej nowej płyty Revival. Raper pokazał okładkę albumu i wygląda na to, że Donald Trump nie będzie fanem tego krążka.

Okładka Revival Eminema przedstawia amerykańską flagę, spod której widać twarz Eminema. Raper chowa twarz w dłoniach w geście zatroskania lub wstydu. Wydźwięk okładki Revival jest jednoznaczny. Zdaniem Eminema w USA nie dzieje się dobrze.

Zresztą Eminem jest otwartym i ostrym przeciwnikiem Trumpa. Na imprezie BET Hip Hop Awards rapował, że Trump jest rasistą. Później dał ultimatom wszystkim jego wyborcom:

Jeśli nie wiesz, za kim powinieneś stanąć/ Zrobię to za ciebie/ Pozostała część Ameryki, wstańcie/ Kochamy nasze wojsko i kochamy nasz kraj, ale ku**wa nienawidzimy Trumpa!/ Pier**ol się!” - rapował Eminem w jednym ze swoich freestyle’owych występów.

Co ciekawe, Donald Trump, znany z równie ostrego języka i odpowiedzi na każdą krytykę, wobec słów Eminema milczy. Według spekulacji prezydent USA może obawiać się o zdenerwowanie fanów rapera, wśród których spora część to jego wyborcy. Eminem więc bezkarnie może mówić, o Trumpie na co tylko ma ochotę.

I wygląda na to, że na płycie Revival Eminem wykorzysta tę możliwość. Okładka albumu sugeruje, że raper mocno zaangażuje się w komentowanie tego, co go otacza.

Czekacie na Revival Eminema?

NEW SONG + ALBUM PREORDER #UNTOUCHABLE #REVIVAL LINK IN BIO Post udostępniony przez Marshall Mathers (@eminem)
Eminem o Trumpie na BET Hip-Hop Awards 2017
Autor: YouTube.com/BETNetworks Eminem o Trumpie na BET Hip-Hop Awards 2017
Donald Trump
Autor: CAMERA PRESS/BULLS Donald Trump
NAJNOWSZE