Emily Ratajkowski w nowej fryzurze wypełnia domowe obowiązki [ZDJĘCIA]

2020-06-26 11:05 KP

Emily Ratajkowski dołączyła ostatnio do grona blondynek i tym samym otworzyła lato 2020. Modelka nie pierwszy raz zdecydowała się rozjaśnić włosy - za każdym razem jednak wzbudza tą odmianą entuzjazm swoich fanów. Teraz paparazzi przyłapali ją i jej nową fryzurę na mieście, podczas codziennych obowiązków, takich jak zakupy czy wyjście z psem.

Emily Ratajkowski zdobyła światową sławę, gdy w 2013 roku wystąpiła w teledysku do piosenki Robina Thicke Blurred Lines. Modelka doskonale wykorzystała tamto zainteresowane i dziś wciąż jest o niej głośno, głównie za sprawą kolejnych seksownych zdjęć na Instagramie i kolekcji strojów kąpielowych, które oczywiście osobiście reklamuje.

Kilka dni temu Emily Ratajkowski zaskoczyła, prezentując swój nowy wizerunek - gwiazda przefarbowała włosy na blond. Wprawdzie dotąd modelka już kilka razy eksperymentowała z kolorem, jednak najczęściej jest wierna swoim ciemnym włosom. Fani zgodnie stwierdzili tymczasem, że jasne włosy bardzo jej służą.

Emily Ratajkowski blondynką

Teraz paparazzi przyłapali Emily Ratajkowski i jej blond włosy na ulicach Nowego Jorku. Gwiazda spędziła ostatnio dzień tak, ja każdy - wyprowadzając z mężem psa czy idąc na zakupy. Gwiazdka pokazała się w dwóch stylizacjach - na wyjście do sklepu wybrała kwiatową sukienkę i oczywiście maseczkę, a później, już na spacerze, miała na sobie krótki top i luźne jeansy.

Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE