Emily Ratajkowski jest w ciąży. Kim jest jej mąż, Sebastian Bear-McClard?

2020-10-31 9:00 kp
Emily Ratajkowski z mężem
Autor: John Sheene/ACE Pictures/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Emily Ratajkowski spodziewa się dziecka - to informacja, jaką osobiście pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 29-letniej modelce udało się utrzymać ciążę w tajemnicy przez kilka miesięcy. Teraz jednak, gdy brzuszek robi się widoczny, musiała poinformować o tym fanów. Na narodziny dziecka czeka tez jej mąż, Sebastoan Bear-McClard. Kim jest?

Emily Ratajkowski to kolejna gwiazda, której rok 2020 będzie już zawsze kojarzył się z macierzyństwem! Choć gwiazda nie dołączy do tegorocznego baby boomu, w tym tygodniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, które powita na świecie w przyszłym roku. Modelka osobiście pochwaliła się na Instagramie radosną wiadomością.

Emily Ratajkowski wyznała na Instagramie, że jest w 22. tygodniu ciąży i pokazała swoje "nowe" ciało, którego - jak sama przyznała - właśnie się uczy. Ojcem dziecka modelki jest jej mąż, Sebastian Bear-McClard. Para wzięła ślub w tajemnicy w lutym 2018 roku. Fani gwiazdy pamiętają jej musztardowy garnitur, w którym powiedziała ukochanemu TAK w urzędzie.

Kim jest mąż Emily Ratajkowski?

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard wzięli ślub zaledwie po kilku tygodniach znajomości. Modelka i jej wybranek są jednak najwyraźniej przykładem miłości od pierwszego wejrzenia! Mimo krótkiego okresu przed ślubem, dziś oboje są bardzo szczęśliwi. Zwłaszcza teraz, gdy spodziewają się dziecka! A co wiemy o Sebastianie Bear-McClardzie?

ESKA XD #007

Sebastian Bear-McClard ma 31 lat. Mąż Emily Ratajkowski to aktor i producent filmowy, który na swoim koncie ma produkcję takich filmów jak Good Time z 2017 roku czy Bóg wie co z 2014 roku. Jego partnerami zawodowymi są często znani w filmowym świecie Safdie Brothers. W 2019 roku wyprodukował film Nieoszlifowane diamenty z Jonahem Hillem i Adamem Sandlerem.

Mąż modelki nie jest fanem social mediów i trudno podejrzeć gdzieś szczegóły z jego życia prywatnego. Chyba, że na Instagramie Emily Ratajkowski, która czasem chwali się zdjęciem z mężem. Warto dodać, że jego i Emily po raz pierwszy przyłapano na randce w Walentynki 2018 roku w restauracji La Poubelle w Los Angeles. Dwa tygodnie później para była już po ślubie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
bye blondie it’s been fun Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🤍🤍🤍 Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)
NAJNOWSZE