Emily Ratajkowski nago z naprawdę sporym brzuchem! Piękne ujęcie?

2020-12-10 8:03 kp
Emily Ratajkowski
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Emily Ratajkowski rozpieszcza swoich fanów na Instagramie kolejnymi zdjęciami dokumentującymi jej ciążę. Modelka jest wyjątkowo otwarta i być może do rozwiązania zdąży dać nam dawkę ciążowych zdjęć, ilu jeszcze nie widzieliśmy u żadnej gwiazdy! Tym razem Emily Ratajkowski w ciąży zapozowała po raz kolejny zupełnie nago!

Emily Ratajkowski jest w szóstym miesiącu ciąży. Odkąd modelka ogłosiła, że spodziewa się dziecka ze swoim mężem Sebastianem Bear-McClardem, na jej Instagramie pojawiają się kolejne ciążowe zdjęcia. I to jakie! W ciąży modelka nie zrezygnowała ze swoich ulubionych, nagich zdjęć, które dotąd regularnie pojawiały się na jej profilu. Różnicą jest to, że teraz możemy oglądać jej rosnący brzuszek!

Emily Ratajkowski należy do tej grupy szczęśliwych kobiet, które świetnie znoszą ciążę. Modelka nie straciła doskonałej figury, a dodatkowe kilogramy pojawiły się tam, gdzie z chęcią przywitałaby je większość pań - na biuście. Przed ciążą Emily prowadziła bardzo aktywny tryb życia i bardzo dbała o swoją kondycję, co teraz daje efekty.

ESKA XD EXTRA

Emily Ratajkowski nago w ciąży

Tym razem Emily Ratajkowski zapozowała nago do zdjęcia w zaparowanym lustrze. Modela zasłoniła ręką jedynie piersi. Brzuszek celebrytki jest coraz większy - to w końcu już szósty miesiąc!

Choć Emily Ratajkowski jest bardzo aktywna na Instagramie, najważniejsze wydarzenia z jej życia prywatnego pozostają niespodzianką dla jej fanów. Gdy na początku ubiegłego roku gwiazda wyszła za mąż za aktora o producenta Sebastiana Beara-McClarda, niewiele osób wiedziało w ogóle, że para się spotyka! Zakochani wzięli ślub w urzędzie podczas cichej ceremonii, na której Emily wystąpiła w musztardowym kostiumie - nie było tradycyjnego welonu, życzeń ani przysięgi. Swoją ciążę 29-letnia modelka ogłosiła pod koniec października.

NAJNOWSZE