Emilia Dankwa

i

Autor: Michal WARGIN/East News Emilia Dankwa - jak dziś wygląda gwiazda "Rodzinki.pl"?

Emilia Dankwa w zdumiewającej PRZEMIANIE. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda dziecięca gwiazda Rodzinki.pl

2022-05-17 11:14

Emilia Dankwa zasłynęła rolą Zosi w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Na długi czas słuch po niej zaginął, jednak teraz znów pojawiła się w telewizji. 17-letnia modelka w niczym już nie przypomina uroczej dziewczynki, którą oglądaliśmy w serialu!

Emilia Dankwa to jedna z kilku dziecięcych gwiazd, którym "Rodzinka.pl" zapewniła popularność i miejsce w polskim show-biznesie. Serialowa Zosia, przyjaciółka Kacpra, wystąpiła jeszcze w kilku innych produkcjach, ale ostatecznie zrezygnowała z kariery aktorskiej i postawiła na modeling. Teraz zaliczyła wielki come back, zachwycając widzów swoją spektakularną przemianą. 

Emilia Dankwa - jak dziś wygląda gwiazda "Rodzinki.pl"?

Choć Emilia Dankwa zniknęła z mediów, jej konto na Instagramie śledzi prawie 115 tysięcy osób. Młoda gwiazda nie zachłysnęła się jednak internetową sławą i w przeciwieństwie do wielu rozpoznawalnych osób, nie zmieniła swojego profilu w jedną wielką reklamę.

Ostatnio 17-letnia Emilia Dankwa przypomniała o sobie Polakom, występując jako modelka w programie "Pytanie na śniadanie". Jej uroda i przemiana z małej dziewczynki w piękną młodą kobietę, są doprawdy zdumiewające. Sami zobaczcie!

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Hajelcio płaci pensję swojej mamie. "Ja swoim rodzicom pomagam od dziecka"

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Anna Mucha?