Emilia Clarke marzy o roli Jamesa Bonda! "Jest zawsze cool"

2019-11-10 13:08 kp
Emilia Clarke
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Emilia Clarke zdobyła na całym świecie sławę jako Daenerys Targaryen z serialu Gra o Tron. Gwiazda pożegnała się z produkcją w ubiegłym roku, gdy ekipa skończyła kręcić ostatni, ósmy sezon serialu. Teraz okazuje się, że aktorce tak bardzo przypadła do gustu rola silnej bohaterki, że chętnie wcieliłaby się w samego agenta 007!

Gdy Daniel Craig ogłosił, że planuje pożegnać się z rolą Jamesa Bonda, na całym świecie rozpoczęto gorączkowe typowania nowego agenta 007. Na giełdzie nazwisk pojawiały się takie propozycje jak Idris Elba czy Tom Hiddleston. Nie brakowało też głosów, zgodnie z którymi Bondem po Danielu Craigu powinna zostać kobieta. W takim przypadku mamy już kandydatkę do roli.

Swoją własną kandydaturę zgłosiła Emilia Clarke. Gwiazda ma doświadczenie w rolach odważnych i przebiegłych wojowników - to przecież serialowa Daenerys Targaryen.

Emilia Clarke nowym Jamesem Bondem?

Zapytana ostatnio o to, czy widziałaby się w roli Jamesa Bonda, Emilia Clarke powiedziała:

Tak! Oczywiście! O tak. James Bond to jedna z tych serii, która nigdy nie jest niefajna. Możesz dosłownie zrobić najgorszego Bonda, a on nadal będzie cool.

Wyobrażacie ją sobie w roli Jamesa (a może raczej Jane) Bond?

NAJNOWSZE