Elżbieta II załamana! Odszedł jej wierny przyjaciel! Jak trzyma się królowa?

2020-12-05 15:00 RD
Królowa Elżbieta II
Autor: PAUL ELLIS/AFP/East News

Dla królowej Elżbiety II to bardzo trudny czas. Monarchini pożegnała niedawno swojego wieloletniego i bardzo wiernego przyjaciela. Jak radzi sobie z tą trudną sytuacją? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Elżbieta II jest najdłużej urzędującą królową. Jedni ją lubią, inni niezbyt darzą ją sympatią. Jak na królową przystało Elżbieta II ma swoje zachcianki i pasje. Od dawna wiadomo, że uwielbia ona psy. Były to przede wszystkim “piseseły” rasy corgi. Do tej pory królowa miała ponad 30 psów. Dbała o nie jak tylko mogła. Pupile miały w Pałacu Buckingham własny pokój i osobistego lokaja, a pałacowy szef kuchni przygotowywał dla nich specjalne, zdrowe posiłki. Z biegiem czasu było ich coraz mniej. To dlatego, że królowa bardzo cierpiała, gdy psy odchodziły. Ostatecznie w pałacu zostały dwa - Candy rasy corgi i mieszaniec o imieniu Vulcan.

ESKA XD EXTRA

Niestety, brytyjscy dziennikarze informują o smutnym wydarzeniu. Vulcan niedawno odszedł. 

Na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem królowa opłakuje utratę jednego z ostatnich dwóch psów pozostałych w pałacu. Jej lojalny towarzysz Vulcan, krzyżówka jamnika i corgi, zmarł kilka tygodni temu w Windsorze 

informuje dziennikarka Rebecca English z Daily Mail. Pałac Buckingham póki co nie potwierdza tych informacji. 

NAJNOWSZE