Edyta Zając w Tańcu z gwiazdami 2020. Piękność na parkiecie zdobędzie Kryształową Kulę?

2020-02-22 15:00 kp
Edyta Zając
Autor: WBF

Jedną z uczestniczek Tańca z gwiazdami 2020 jest Edyta Zając - modelka międzynarodowej sławy i finalistka Miss Polonia 2014. Jak poradzi sobie na parkiecie? Bardziej przypadną jej do gustu tańce standardowe czy latynoamerykańskie? Szczegóły na temat Edyty Zając znajdziecie na Hotplota.pl!

Po kilku miesiącach przerwy fani stęsknili się za emocjami związanymi z Tańcem z gwiazdami. W nowej edycji programu twórcom udało się zebrać naprawdę interesujące i różnorodne grono uczestników - mamy więc chociażby aktorów Bogdana Kalusa i Marcina Bosaka, aktorkę Julię Wieniawę, gwiazdy Love Island Mikołaja Jędruszczaka i Sylwię Madeńską, wokalistkę Annę Karwan czy modelkę Edytę Zając.

Wszyscy mają oczywiście ochotę na jedno - Kryształową Kulę ;) Jak zawsze jednak, do zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami 2020 potrzebna jest ciężka praca, odrobina talentu i.. sympatia widzów. O tę ostatnią z pewnością nie musi się martwić Edyta Zając!

Edyta Zając w Tańcu z gwiazdami 2020

Edytę Zając chyba bez skrupułów możemy nazwać najpiękniejszą uczestniczką Tańca z gwiazdami 11 - to w końcu finalistka Miss Polonia 2014. Jej urodę doceniono jednak nie tylko w Polsce. Już jako osiemnastolatka Edyta podpisała kontrakt z międzynarodową agencją modelingu i rozpoczęła światową karierę, pozując i występując na wybiegach takich modowych gigantów jak Roberto Cavalli czy Moschino.

Prywatnie od 2012 roku była w związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Para wzięła ślub w 2016 roku, a w ubiegłym roku rozstała się.

W Tańcu z gwiazdami 2020 Edyta Zając tańczy z Michałem Bartkiewiczem. Modelka na początku lutego osobiście poinformowała fanów na Instagramie, że wystąpi w show:

Nigdy nie mów nigdy💫 zaczęłam niesamowitą przygodę z tańcem...
Dzjękuję Wam za tyle wspaniałych i przemiłych wiadomości. Zupełnie nie spodziewałam się tak ciepłego przyjęcia i mam nadzieję, że będziecie ze mną podczas tej cudownej zabawy❤️ zamierzam po prostu być sobą i dać z siebie więcej niż 100%...

- pisała.

Kibicujecie Edycie Zając w Tańcu z gwiazdami 2020?

NAJNOWSZE