Edyta Pazura chwali się prezentem urodzinowym od Cezarego! Ma gest?

2022-01-24 9:30 AM
Edyta Pazura, Cezary Pazura
Autor: WBF

Edyta Pazura kilka dni temu skończyła 34 lata. Nie zabrakło życzeń od znanych przyjaciół, a także od fanów. No i oczywiście od ukochanego Cezarego Pazury. Teraz celebrytka w social mediach pochwaliła się zdjęciem prezentu urodzinowego, który dostała od ukochanego. Aktor ma gest?

Edyta Pazura skończyła 34 lata. Na Instagramie kilka dni temu pojawiły się życzenia urodzinowe od jej ukochanego Cezarego Pazury. Dodatkowo aktor opublikował kilka fotek Edyty z dawnych czasów.

Teraz celebrytka pochwaliła się zdjęciem urodzinowego prezentu. Co dostała od Cezarego?

Na Instagramie celebrytki, pojawiła się fotka, na której widzimy portret, o który postarał się specjalnie dla niej jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Trzeba przyznać, że Pazura, wie, o czym marzy jego żona!

Jest dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Widziałam go już w moich snach… ✨✨✨ Mój prezent urodzinowy od @czarekpazura 💙 czyli ja widziana oczami @joannasarapata_official

Dziękuję ❤️ i co najważniejsze… Mam skrzydła 🦋

To dziwne i zarazem piękne uczucie, gdy patrzy się na własny portret. W głowie mam słowa, które ktoś kiedyś napisał mi na urodzinowej kartce: „Życie każdego człowieka jest opowieścią, niepowtarzalną historią, jakiej nikt przedtem nie przeżył i nikt więcej nie przeżyje.”

Jak Wam się podoba?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE