Edyta Pazura drwi z męża. Cezary Pazura nie jest specjalistą od domowych usterek!

2021-12-02 10:36 AM
Cezary Pazura, Edyta Pazura
Autor: wbf

Edyta Pazura zadrwiła z męża. Wygląda na to, ze Cezary Pazura to klasyczny przykład stereotypowego faceta, który za naprawę usterek bierze się z wielkim opóźnieniem.

Edyta Pazura uwielbia relacjonować swoje życie w social mediach. Nie brakuje tam humoru i jej codziennego życia, jakie wiedzie u boku aktora Cezarego Pazury. Ostatnio na Instagramie pojawił się zabawny wpis, który demaskuje charakter gwiazdora. Czyżby Cezary był przykładem stereotypowego mężczyzny?

Fotka pokazująca aktora stojącego na drabinie przy jednej z lampek w salonie pary to nie zdjęcie do albumu rodzinnego, a dokument na to, że aktor W KOŃCU wymienił żarówkę. Z wpisu Edyty można wywnioskować, że czekała na ten moment bardzo długo.

Sara James - tak będzie brzmieć występ na Eurowizji Junior! [ESKA LIVE]

W takim tempie, mój kran w łazience zostanie naprawiony najparwdopodobniej w 2030 roku 🤣👌🏻😎 #mojapierwsza #wkręconażarówka

- drwiła.

W komentarzach natychmiast zawrzało. Wiele internautek pisało, że ma podobnie i doskonale wie, o czym Edyta pisze. Nie brakowało również słów od panów. Jeden z internautów pisał:

Ależ daj spokój - mam dokładnie takie same terminy montażu czegokolwiek w domu co Czarek. Może nie jesteśmy najlepsi, ale nie jesteśmy też najdrożsi.

Zobacz też: Kontrowersyjne fotki Miley Cyrus

NAJNOWSZE