Edyta Herbuś w kostiumie motyla. Odebrała nagrodę ekologiczną!

2021-09-13 20:35 kp
Edyta Herbuś
Autor: WBF

Coraz więcej gwiazd już od dawna głośno angażuje się w kwestie ochrony środowiska i zachęca swoich fanów do ekologicznego trybu życia na co dzień. Jedną z celebrytek, która wyróżnia się w tym względzie, jest Edyta Herbuś. Tancerka teraz została nagrodzona za swoje działania. Nagrodę odbierała w niezwykłej kreacji. Musicie ją zobaczyć!

Ekologia od wielu lat wkraczała na salony i dziś zapominanie o tym, że w codziennym życiu możemy dbać o naszą planetę, jest powodem do sporego wstydu. Przypominają o tym gwiazdy, które chętnie angażują się w projekty ekologiczne i zachęcają do tego samego swoich fanów. Celebryci biorą udział w akcjach czy przypominają o zasadach, które można stosować na co dzień, a które mogą mieć wpływ na dobro środowiska. 

Jedną z najbardziej zaangażowanych ekologicznie gwiazd jest bez wątpienia Edyta Herbuś. Gwiazda na co dzień żyje blisko natury i przypomina swoim fanom o tym, jak wiele zawdzięczamy przyrodzie. Teraz za swoją działalność odebrała specjalną nagrodę.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Edyta Herbuś ekologiczną gwiazdą

Nagrodę Skrzydła Ekologii Edyta Herbuś odebrała w wyjątkowej kreacji, którą idealnie dopasowała do okazji. Aktorka ubrała niebieską sukienkę imitującą skrzydła motyla, w której wyglądała - jak ocenili jej fani - oszałamiająco. Z dumą zaprezentowała też swoją nagrodę na Instagramie. 

Nagrodę „Skrzydła ekologii” odebrałam wczoraj w wielką dumą w sercu. Życie w zgodzie z naturą jest dla mnie bardzo ważne, a dbanie o przyrodę i zwierzęta, uważam za obowiązek każdego z nas. Życie EKO to codzienna uważność. Oszczędzanie wody, światła, papieru, rower lub spacer zamiast auta. Eliminowanie plastiku i ograniczenie kupowania... Tak !

- czytamy.

Pandemia pokazała nam, że gromadzimy wokół siebie wiele przedmiotów, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Jako ludzie wyprodukowaliśmy już za dużo wszystkiego! Nauczmy się mądrze korzystać z tego, co jest. Dzielmy się tym, czego mamy zbyt dużo, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto może tego bardzo potrzebować. Nie produkujmy tak dużej ilości śmieci. Wybierajmy przedmioty wielorazowego użytku. Polecam wymienianie się ubraniami w gronie przyjaciółek : u nas się to świetnie sprawdza !

- dodała Edyta.

Zgadzacie się z nią?

NAJNOWSZE