Edyta Herbuś bez makijażu na Instagramie. Tak wygląda w naturalnej wersji

2021-05-12 9:54 kp
Edyta Herbuś
Autor: WBF

Gwiazdy coraz śmielej pokazują się swoim fanom w sieci w naturalnej wersji bez profesjonalnego makijażu, w jakim można oglądać je w pracy czy podczas sesji zdjęciowej. Trend no-make up to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła przytrafić się internautom - w końcu celebryci przypominają, że też nie są doskonali! Zobaczcie, jak bez makijażu wygląda Edyta Herbuś!

Choć gwiazdy uwielbiają chwalić się efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych, na których z pomocą stylistów, makijażystów i grafików upodabniają się do prawdziwych bogiń, coraz więcej z nich równie chętnie pozuje na swoich profilach na Instagramie do naturalnych zdjęć bez makijażu. Dziś na kontach większości polskich celebrytek możemy od czasu do czasu znaleźć zrobione w domu zdjęcia bez make-upu.

Tym samym ulubienice internautek wpisują się w trend na naturalność w sieci, który ma być przeciwieństwem wyretuszowanych zdjęć i nieprawdziwych standardów urody, z jakimi co chwile w sieci spotykają się młode kobiety. Próby upodabniania się do ideału z sieci kończą się najczęściej fiaskiem, co prowadzi w wielu przypadkach do zaburzeń odżywiania czy depresji. Dlatego tak ważne jest, by znane i lubiane kobiety przypominały, że ideały... nie istnieją!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Edyta Herbuś bez makijażu

Do gwiazd promujących naturalną kobiecość należy między innymi Edyta Herbuś. Na profilu tancerki na Instagramie nie brakuje pięknych zdjęć z sesji zdjęciowych, ale celebrytka chętnie pokazuje też swoje prywatne ujęcia. I to dzięki nim możemy zobaczyć, że choć gwiazda wyróżnia się niezwykłą urodą, nie omijają jej bolączki kobiet w jej wieku, takich jak zmarszczki tu i tam. Tylko... co to za problem? :)

Życzę Wam w ten majowy poranek miłości bez granic ❤️Pięknej, czystej, autentycznej ...I odwagi, której potrzeba, by z otwartym sercem za tą MIŁOŚCIĄ podążać ❤️

- napisała Edyta Herbuś pod nowym zdjęciem.

Na fotce możemy zobaczyć ją w całkowicie naturalnym wydaniu bez grama makijażu czy filtrów. Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE