Edyta Górniak

i

Autor: WBF

Edyta Górniak: "Trudno tak" Krzysztofa Krawczyka w jej wersji jest nie do poznania! Dała radę?

2021-05-31 8:33

W niedzielny wieczór fani Krzysztofa Krawczyka mieli niepowtarzalną okazję, by jeszcze raz usłyszeć na żywo hity gwiazdora, śpiewane przez jego znanych przyjaciół-artystów. Wśród wykonawców na scenie w Opolu znalazła się Edyta Górniak, która wykonała piosenkę Trudno tak. Jej aranżacja podzieliła fanów. Piękna wersja czy totalna klapa? Posłuchajcie?

Śmierć Krzysztofa Krawczyka na początku kwietnia tego roku pozostawiła jego fanów z dużym smutkiem. Hity muzyka od lat towarzyszyły Polakom w najważniejszych, życiowych momentach - bawili się do nich zarówno starsi, jak i młodsi. Choć gwiazdor odszedł, jego najsłynniejsze piosenki pozostaną w pamięci i nie ma wątpliwości, że nadal będzie można je usłyszeć podczas wszelkich imprez czy koncertów.

W niedzielny wieczór pamięć o Krzysztofie Krawczyku w niezwykły sposób uhonorowała Telewizja Polska. Stacja pokazała zrealizowany niedawno w Opolu koncert Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk ku pamięci gwiazdora, w którym wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jeden z utworów na scenie wykonała serdeczna przyjaciółka piosenkarza, Edyta Górniak. Jej wykonanie ballady Trudno tak wzbudziło wśród widzów duże emocje.

- pisała.

No niestety nie tylko wysokość dźwięku się liczy, czasem mniej znaczy więcej...

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Edyta Górniak śpiewa Trudno tak Krzysztofa Krawczyka

Przypomnijmy, że śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła Edytą Górniak. W dniu, w którym dowiedzieliśmy się o odejściu muzyka, artystka dodała na swój profil na Instagramie obszerny wpis, w którym żegnała przyjaciela. Wpis opatrzyła nagraniem sprzed lat, na którym razem z Krzysztofem wykonywała nieśmiertelny utwór My Cyganie.

Nie wiem co powiedzieć. Ryczę jak dziecko

Krzysztofie Drogi..Tak dużo siebie zostawiłeś dla Nas.Tyle pięknych! utworów, Twój niebywały potężny wokal, Twój uśmiech, Twoją życzliwość, Twoją skromność.

Teraz więc, gdy miała okazję oddać Krzysztofowi Krawczykowi hołd na scenie, włożyła w swoje wykonanie cały swój muzyczny warsztat. Trudno tak Edyty Górniak mocno różniło się jednak od oryginału, co nie wszystkim fanom wokalisty się spodobało. Wystarczy spojrzeć na komentarze w sieci...

Tak zepsuć taką piękną piosenkę...

O Boże, jak ona zniszczyła tą piosenkę, przecież to koszmar. Lepiej zaśpiewał Brzozowski na Eurowizji. Dramat

Wy też oceniacie tak krytycznie występ Edyty Górniak z Trudno tak? Posłuchajcie!