Edyta Górniak napisała list do antyszczepionkowców! "Kierujmy wszystkie idee Miłością"

2020-06-08 18:20 nk
Edyta Górniak
Autor: WBF

Edyta Górniak coraz głośniej mówi o swoim sprzeciwie wobec obowiązkowym szczepieniom. Choć szczepionka na koronawirusa jeszcze nie powstała, ona już wie, że nie pozwoli jej sobie zaaplikować. Mimo ostrej krytyki piosenkarka trzyma się swojego zdania na temat medycyny opartej na dowodach naukowych. Teraz Edi wyraziła je w liście, wygłoszonym na proteście STOP NOP.

Edyta Górniak wsławiła się ostatnio wypowiedziami na temat szczepień. Przypomnijmy - choć szczepionka na koronawirusa jeszcze nie powstała, piosenkarka już wie, że nie da się nią zaszczepić. Po latach funkcjonowania na polskim rynku muzycznym gwiazda dała się poznać od zupełnie nowej strony - zdeklarowanej przeciwniczki obowiązkowych szczepień!

Edi jest nawet gotowa spotkać się z ministrem zdrowia, by podyskutować o szczepieniach.

Edyta Górniak wspiera STOP NOP!

6 czerwca 2020 odbył się IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień, organizowany przez STOP NOP. Podczas manifestacji został odczytany list otwarty od Edyty Górniak. Gwiazda wyczerpująco wyraziła w nim swoje zdanie na temat szczepień.

Oto pełna treść listu Edyty Górniak:

Szanowni Państwo,

Kochani Rodacy

Podstawowym, obowiązującym we Wszechświecie prawem poza grawitacją, jest Miłość. Miłość, czyli Życie. Życie - czyli witalność, piękno, szczęście, rozwój, równowaga, oddanie, delikatność i szacunek wobec drugiego Człowieka.

A także rozwaga, balans i sprawiedliwość. Wzajemne wsparcie, wiara i zaufanie. Zaufanie - czyli poczucie bezpieczeństwa. I dziś, bardziej niż kiedykolwiek dotąd, zasługuje na to i potrzebuje tego - każdy z Nas.

Wszystko, co jest przeciwieństwem Miłości, w szczególności agresja, kłamstwo, strach, destrukcja czy przymus - nie ma uzasadnienia w istocie życia na Ziemi.

Żaden Człowiek, powtarzam - żaden Człowiek nie ma prawa Boskiego.
Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa.

Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju, czy dezaktywować jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odebrać wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA.

Kierujmy wszystkie idee Miłością - nie chciwością. Nie kłamstwem. Nie agresją wobec istoty ludzkiej. Nie matematyką! głodem kontroli i decyzyjności za inne istoty Ludzkie.

Jestem bardzo dumna, że w Naszym pięknym kraju jest aż tylu świadomych, inteligentnych, mądrych, dobrych, pracowitych i wrażliwych ludzi.

Ufam, że będzie Nas coraz więcej. Żyjmy jak najmądrzej i bezpiecznie, w spełnieniu i zdrowiu. Bądźmy przykładem i odwagą także dla zastraszonych.

Z Poważaniem i z Miłością -

Nie wyrażam zgody na przymusowe zaszczepienie mnie lub mojego Syna przeciwko Covid-19.

Edyta Górniak

Zgadzacie się z nią?

Hotplota.pl: Madonna o kulach na proteście; Taylor Swift wspomina zakończenie szkoły
NAJNOWSZE