Edyta Górniak pomaga bezdomnym... w Hollywood! "Tam jest bardzo dużo moich rzeczy"

2021-04-21 8:39 kp
Edyta Górniak
Autor: WBF

Choć Edyta Górniak już kilku lat na stałe mieszka w Polsce, Los Angeles wciąż traktuje jak swój drugi dom. Artystka spędziła w Stanach Zjednoczonych dwa lata i w tym czasie zdążyła przyzwyczaić się do tamtejszego stylu życia. Tęsknota za Polską jednak wygrała i od 2018 roku Edyta na stałe jest w Polsce. W USA wciąż zostało jednak sporo jej rzeczy.

Edyta Górniak należy do tego grona polskich gwiazd, które zaznały życia w Stanach Zjednoczonych. Ameryka była zresztą obecna w jej życiu od początku kariery - jeszcze w latach 90. wystąpiła na Broadwayu w Nowym Jorku ze słynnym musicalem Metro. Marzenie o USA zrealizowała w 2016 roku, kiedy na dwa lata wyprowadziła się do Los Angeles. Choć tamten czas wspomina dobrze, ostatecznie zamieszkała na stałe w Polsce. Ostatnio - w Zakopanem.

Choć od wyprowadzki z USA minęły już trzy lata, część rzeczy wokalistki wciąż pozostaje w Los Angeles. Wygląda na to, że Edyta Górniak nie będzie jednak sprowadzała ich do Polski. Zamiast tego wspomoże potrzebujących z okolic jej amerykańskiego domu.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Edyta Górniak pomoże bezdomnym

W najnowszej rozmowie z Faktem Edyta Górniak zdradziła, że planuje przekazać swoje rzeczy z amerykańskiego domu potrzebującym z Los Angeles.

W Stanach cały czas są jest bardzo dużo moich rzeczy. Całe nasze życie, które mieliśmy tam. Części studia nagraniowego Allana, nasze meble, pamiątki, ubrania, kamery, kosmetyki. Wszystko. Poprosiłam mojego przyjaciela Dave’a, który opiekuje się tymi rzeczami, aby rozdał część ludziom. Obecnie w stanie Kalifornia jest bardzo dużo ludzi bezdomnych. W St. Monica ludzie mieszkają w namiotach. Niestety...

- powiedziała.

Przypomnijmy, że ostatnio o Edycie Górniak jest głośno jednak nie z powodu jej szczodrości, a zastanawiających teorii, jakie padają z jej ust. Wokalistka już od dawna szuka spisku w pandemii koronawirusa, jednak znacznie bardziej zaskoczyła swoim ostatnim wyznaniem na temat Lady Gagi, która jej zdaniem jest... służebnicą szatana. Jakie więc szczęście, że panie nie mieszkają już w jednym mieście :)

NAJNOWSZE