Ed Sheeran wystąpił na urodzinach córki Gordona Ramsaya! Ile mu zapłacił?

2019-11-19 12:51 AM
Ed Sheeran
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ed Sheeran to jedna z najbardziej pożądanych gwiazd ostatniego czasu. Na jego koncert wybierają się nie tylko liczni fani, ale także gwiazdy. Ci najbogatsi zapraszają go na rodzinne wydarzenia i płacą niebotyczne kwoty za koncert. Dokładnie to zrobił jeden z najbardziej znanych kucharzy na świecie Gordon Ramsay!

Gordon Ramsay wyprawiał niedawno 18-nastkę swojej córki, Matildy. Dziewczyna jest wielką fanką Eda i podobno marzyła o koncercie tylko dla niej. Jak przystało na troskliwego tatę, Gordon zrobił wszystko, co w jego mocy by spełnić marzenie córeczki. I tak oto, Ed Sheeran był gwiazdą wieczoru na urodzinowym przyjęciu Matildy Ramsay!

 

ILE ED SHEERAN ZGARNĄŁ ZA KONCERT?

Specjalnie na przyjęcie urodzinowe wynajęto jeden z londyńskich klubów. Co do płatności za koncert, zdania są podzielone. Jedne media twierdzą, że Gordon zapłacił Edowi aż 500 000 funtów, a inne, że zagrał za darmo z racji tego, że dobrze zna słynnego szefa kuchni. Na przyjęciu oprócz rodziny bawili się m.in. Brooklyn i Romeo Beckham.

Cały występ Eda Sheerana był utrzymany w tajemnicy. Matilda jest jego wielką fanką, więc Gordon Ramsay z pewnością spełnił marzenie córki!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE