Ed Sheeran

i

Autor: Rex Features/East News

Ed Sheeran prawie ZABIŁ Eltona Johna! Co wydarzyło się na planie „Merry Christmas”?

2021-12-09 10:06

Niewiele brakowało, a te święte nie byłyby szczęśliwe dla Eda Sheerana, a tym bardziej dla Eltona Johna. Młodszy z nich opowiedział o kulisach powstania teledysku do utworu „Merry Christmas”. Momentami było bardzo niebezpiecznie!

Ed Sheeran i Elton John połączyli siły i nagrali świąteczną piosenkę „Merry Christmas”. Do utworu obowiązkowo pojawił się klip, w którym nie zabrakło świątecznego klimatu. Nie zabrakło też niebezpiecznej sytuacji, która dla jednego z artystów mogła skończyć się tragicznie!

I to właśnie prace przy teledysku mogły pozbawić 74-letniego

piosenkarza życia. Dlaczego? O szczegółach opowiedział Sheeran.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Właśnie nakręciliśmy świąteczny teledysk. Och, stary. Prawie go zabiłem dzwonkiem. W teledysku jest scena, gdzie jestem przebrany za seksownego Świętego Mikołaja i kopię prezent, ale prezent miał na wierzchu metalowy dzwonek. Pokazałem mu dzisiaj nagranie z tego, zobaczyliśmy to w zwolnionym tempie, a dzwonek przeleciał obok jego głowy. Mało brakowało, a rozwaliłby mu głowę. Byłem przerażony, jak zobaczyłem dzwonek lecący w jego stronę.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

 - zdradził Ed, podczas jednego z wywiadów promujących utwór.

Na szczęście z planu teledysku wszyscy wyszli cali i zdrowi! :))