Earth: Justin Bieber, Shawn Mendes i Charlie Puth razem w piosence! Koniec wojny?

2019-04-19 6:23
Shawn Mendes, Justin Bieber
Autor: IMP FEATURES/East News; Instagram

Justin Bieber i Shawn Mendes w jednej piosence?! Fani nie mogli sobie tego lepiej wymarzyć! Kanadyjscy artyści połączyli siły na potrzeby nowej piosenki Lil Dicky'ego, Earth! Ale to jeszcze nie wszystko! Są tam także: Ariana Grande, Halsey, Miley Cyrus, Wiz Khalifa, Snoop Dogg, Adam Levine, Charlie Puth, Sia, Rita Ora i wielu innych!

Jeszcze jakiś czas temu byłoby to nie do pomyślenia: Justin Bieber, Shawn Mendes i Charlie Puth w jednej piosence?! A jednak! Artystów zjednoczył Lil Dicky! Nowa piosenka Earth połączyła głosy najbardziej pożądanych artystów świata!

Jak zapewne pamiętacie, Justin Bieber i Charlie Puth byli w otwartym konflikcie, kiedy Charlie zaczął spotykać się z Seleną Gomez i krzyknął ze sceny: "Pi**rz się, Justin Bieber!"

>> Charlie Puth i Justin Bieber pogodzili się! Rok temu ze sceny kazał mu się „piep**yć”!

Niedawno natomiast Justin Bieber i Shawn Mendes wdali się w pyskówkę na Instagramie o nadany drugiemu z Kanadyjczyków tytuł "księcia pop". Potem panowie twierdzili, że to były tylko żarty, ale nie jest tajemnicą, że rywalizacja między obu artystami nie do końca jest "żartem" - i to już od dłuższego czasu...

>> Shawn Mendes "księciem popu"? Justin Bieber odpowiada! Czy to ZAZDROŚĆ?

Wygląda jednak na to, że muzyka faktycznie łagodzi obyczaje i łączy ludzi! Justin Bieber, Shawn Mendes i Charlie Puth spotkali się w studiu! Nowa piosenka z ich udziałem to murowany HIT!

HOT ZDJĘCIE
Justin Bieber w nowej fryzurze

Autor: www.instagram.com/haileybieber

Justin Bieber obciął włosy! Hailey Bieber uczciła to pięknym wyznaniem miłosnym!

Informowaliśmy Was na Hotplota.pl, że Justin Bieber wraca do muzyki. Nie wiedzieliśmy tylko, że to będzie TAKI powrót! Jakby mało było tego, że nowa piosenka jest pierwszą z udziałem Justina od wielu miesięcy, to jeszcze usłyszymy w niej wiele innych gwiazd! Lil Dicky zaprosił do studia takich artystów, jak: Shawn Mendes, Charlie Puth, Miley Cyrus, Ariana Grande, Snoop Dogg, Halsey, Sia, Katy Perry, Miguel, Ed Sheeran, Psy, John Legend, Adam Levine, Wiz Khalifa, Rita Ora, Meghan Trainor, Backstreet Boys, Cashmere Cat i wielu innych. W nagraniu wzięli udział także aktorzy: Kevin Hart, Leonardo DiCaprio i Hailee Steinfeld.

Nowa piosenka Lil Dicky, Earth, ma charakter dobroczynny. Zaproszeni przez niego do współpracy artyści chcą zwrócić uwagę na problemy ekologiczne i pomóc w "ratowaniu ziemi".

Premiera piosenki i teledysku do niej odbyła się w piątek, 19.04.2019, o 6:00 rano czasu polskiego. Na oficjalnym kanale YouTube Lil Dicky pojawiło się aż 7-minutowe (!) wideo. Możecie je obejrzeć poniżej:

NAJNOWSZE