Dziewczyna Leonardo DiCaprio skończyła 22 lata! Tak kusi Camila Morrone [GALERIA]

2019-06-16 12:05

Camila Morrone już ponad rok temu podbiła serce Leonardo DiCaprio i wciąż pozostaje w związku ze słynnym aktorem. To tym bardziej wyjątkowe, że Leo słynie raczej z krótkich związków, a jego relacje z kolejnymi modelkami kończyły się najczęściej po kilku miesiącach. Tym razem jest inaczej i Camila Morrone z pewnością świętuje swoje 22. urodziny z Leonardo DiCaprio.

Gdy wiosną ubiegłego roku u boku Leonardo DiCaprio coraz częściej zaczęła pojawiać się Camila Morrone, jasne się stało, że aktor przygruchał sobie kolejną, młodziutką aktorkę. Gwiazdor od lat słynie bowiem z krótkich relacji z pięknymi i młodymi blondynkami, które zazwyczaj trwają maksymalnie kilka miesięcy. Ponad roczny związek z Camilą uznać można za naprawdę poważną rzecz.

16 czerwca 2019 młodsza od Leonardo DiCaprio o 22 lata modelka skończyła 22 lata.

Dziewczyna Leonardo DiCaprio na Instagramie

Mimo, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone są parą od ponad roku, próżno szukać na jej Instagramie jakichkolwiek śladów ich związku. Leo słynie z ogromnej dbałości o swoje życie prywatne i z pewnością to on zadbał o to, by modelka nie chwaliła się w sieci ich wspólnymi zdjęciami. Tych jest zresztą wyjątkowo niewiele - aktor nie pojawia się z ukochaną na żadnych uroczystych galach, a jeśli już są gdzieś oboje - przed fotoreporterami pozują osobno.

Na Instagramie Camili Morrone nie znajdziemy też... rozbieranych fotek. W przeciwieństwie do innych modelek, dziewczyna Leonardo DiCaprio nie epatuje nagością, a zamiast tego publikuje zdjęcia z sesji zdjęciowych czy swojego codziennego życia.

Zobaczcie, jak wygląda 22-letnia już ukochana Leonardo DiCaprio!

NAJNOWSZE