Dziecięca gwiazda w ciąży. Tak zaczęła się jej błyskawiczna kariera!

Dziecięca gwiazda
Autor: Screeny z YouTube'a Sophii Grace i The Ellen Show

Ona doskonale wie, co to znaczy dorastać na oczach milionów. Dziecięca gwiazda show Ellen rozpoczęła profesjonalną karierę, mając zaledwie... osiem lat. Dowodem na to, jak szybko płynie czas, jest bez wątpienia fakt, że Sophia Grace, którą poznaliśmy jako dziecko, sama za moment zostanie mamą. Pamiętacie jej spektakularne początki?

O takim debiucie marzy chyba każdy artysta! Sophia Grace potrzebowała właściwie chwili, by o jej niebywałym talencie dowiedział się nie cały kraj, ale... cały świat. Wystarczyło bowiem jedno nagranie, które w moment wygenerowało miliony odsłon, dając ośmioletniej wokalistce możliwości, których z pewnością ona, jak i jej rodzice mogli się nie spodziewać. Za sprawą hitowego nagrania Super Bass Nicki Minaj o utalentowanej wokalnie Sophii Grace dowiedzieli się producenci show Ellen DeGeneres i zaprosili ją do współpracy. Wspólnie z obecną na nagraniu młodszą kuzynką Rosie dziewczynki prowadziły własny format i umawiały się z największymi światowymi gwiazdami. Kilkulatki poznały między innymi Justina Biebera, Taylor Swift, Katy Perry, Britney Spears oraz Nicki Minaj, od której wszystko się zaczęło. Dziś Sophia Grace ma 19 lat i jak wyznała na YouTubie, niebawem sama zostanie mamą. 

Marcin Maciejczak ma 17 lat! Tak dziś wygląda zwycięzca The Voice Kids

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Sophia Grace w ciąży

Sophia Grace, choć nigdy nie porzuciła pasji do muzyki, dziś rozwija się głównie jako youtuberka. To właśnie za pośrednictwem tej platformy 19-latka obwieściła, że spodziewa się dziecka. Przyszła mama nie ukrywała jednak, że wieść o ciąży była dla niej sporym zaskoczeniem. Dziecięca gwiazda show Ellen będzie mieć synka. My natomiast przypominamy, jak wyglądały jej początki.

Sonda
Pamiętasz Sophię Grace i Rosie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE