Zagraniczne aktorki

i

Autor: Invision/Invision/East News / Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News / Cover Images/East News Sławne osoby i ich dzieci

Ciekawostki

Dzieci gwiazd łudząco podobne do swoich rodziców [GALERIA]

2024-03-01 17:06

Niektóre dzieci gwiazd Hollywood wyglądają niczym lustrzane odbicia swoich rodziców. Te same rysy twarzy, kolor oczu i włosów. Zobacz jakie niesamowite podobieństwo jest pomiędzy niektórymi gwiazdami i ich dziećmi. Reese Witherspoon, Meryl Streep, Kris Jenner czy Vanessa Paradis wydały na świat swoje kopie!

Patrząc na zdjęcia zagranicznych gwiazd można odnieść wrażenie, że ich dzieci to klony swoich rodziców. Czasami pojawiają się z nimi na ściankach lub wrzucają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Reese Witherspoon i Ava Philippe przypominają raczej bliźniaczki niż mamę i córkę, a Mammie Gammer odziedziczyła po Meryl Streep wszystkie cechy charakterystyczne. Lily Rose Depp wygląda dokładnie tak samo jak jej mama Vanessa Paradis z czasów hitu "Joe Le Taxi". W galerii zobaczysz jak uderzające podobieństwo jest pomiędzy sławnymi aktorkami i ich pociechami.

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9