Ewa Chodakowska

i

Autor: AKPA // VALERIE GACHE/AFP/East News Ewa Chodakowska drży o swoją posiadłość pod Atenami

Dramaty gwiazd

Dramat w życiu Chodakowskiej. O mały włos nie straciła domu

2023-07-25 12:41

Od tygodni Gracja walczy z pożarami, a mieszkańcy tracą dobytki. Ewa Chodakowska również przeżyła chwile grozy, gdy jej zagraniczna nieruchomość znalazła się w strefie zagrożenia. Trenerka fitness opowiedziała o swoich obawach.

Pożar w Grecji rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, trawiąc kolejne miejscowości. Płonie Rodos, Korfu, ogień szaleje w wielu małych miejscowościach i wioskach usytuowanych w okolicach Aten, a wietrzna aura nie sprzyja gaszeniu pożarów. Na domiar złego, do kraju napływa kolejna fala upałów, która osiągnie temperaturę nawet 45 stopni Celsjusza. Wielu Greków ucieka z kraju, drżąc o własne zdrowie i życie.

Eska Summer City na Śląsku: Galeria Katowicka

Ewa Chodakowska drży o grecką posiadłość

Ewa Chodakowska od 2013 jest żoną Lefterisa Kavoukisa, którego poznała podczas greckich wakacji. Choć na co dzień mieszkają w Polsce, chętnie wracają na południe Europy. W zeszłym roku nabyli imponującą posiadłość w okolicach Aten - WYMARZYŁAM SOBIE TĘ MIEJSCÓWKĘ. Znajduje się ona na drodze do Sounio, drodze którą przemierzam regularnie, mieszkając na Vouliagmeni w Atenach. Niestety w te wakacje nie mogą nacieszyć się luksusową willą, ze względu na szalejące w Grecji pożary.

Wielu znajomych Ewy Chodakowskiej straciło dach nad głową przez szalejące pożary. Gwiazda fitness również obawiała się o swoją nieruchomość - Udało się opanować pożar, zanim dotarł do nas, ale żyjąc tak blisko tych, których ten dramat dotknął, nie ma miejsca na ulgę w sercu - mówiła Chodakowska w rozmowie z "Plotkim".