Drake zaprosił Rihannę na urodziny! Znów się przyjaźnią? A może… romansują?

2019-10-24 9:55 AM
Drake 23.05
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Drake skończył 33 lata i z tej okazji zorganizował urodzinową imprezę na którą zaprosił m.in. Rihannę! Jej obecność wzbudziła nie tylko zachwyt, ale doprowadziła do wielu plotek. Media oraz fani zastanawiali się, co łączy Rihannę i Drake’a, przecież jeszcze rok temu twierdziła, że nawet się nie przyjaźnią…

Rihanna i Drake od zawsze byli łączeni w parę. Gdzie tylko się razem nie pojawiali, media natychmiast dorabiali teorię o ich romansie. Gdy w 2016 rok Drake publicznie wyznał, że kocha Rihannę od 8 lat, świat oszalał, media niemal pod lupą analizowały zdjęcia zakochany w poszukiwaniu dowodów na ich wielką miłość. Niestety miłość nie przetrwała i para miała pozostać w przyjaźni, aż do 2018 roku, kiedy to RiRi w wywiadzie dla Vogue powiedziała, że ona i Drake się nie przyjaźnią, ale nie są też wrogami. Wcześniej Drake mówił w mediach, że Rihanna zawsze była dla niego inspiracją i należy do jego najlepszych przyjaciół.

RIHANNA I DRAKE ZNÓW SIĘ PRZYJAŹNIĄ?

Teraz być może wszystko się zmieniło, bo z okazji swoich 33 urodzin, Drake zorganizował przyjęcie na które zaprosił m.in. Rihannę. Podobno świetnie się razem bawili i zachowywali się tak jakby byli dobrymi przyjaciółmi.

 >> Justin Bieber zaatakowany przez fanów Seleny Gomez. Jego Instagram płonie

Chcielibyście wielkiego powrotu Rihanny i Drake’a?

Drake
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER
NAJNOWSZE