Drake ma tatuaż z Beatlesami! Tak świętuje nowy rekord

2019-08-12 13:07
Drake
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Drake ma kolejne powody do radości. Jego album Scorpion pobił następny rekord, pokonując samych... The Beatles. Z tej okazji raper postanowił wykonać sobie specjalny tatuaż, którym właśnie pochwalił się na Instagramie. Co na to Beatlesi? ;)

Trudno jest zliczyć i wymienić wszystkie rekordy Drake'a. Raper rzuca przebojami jak z rękawa, regularnie trafiając na czołówki list przebojów i najróżniejszych, muzycznych rankingów. Już od lat każde kolejne płyty muzyka stają się sprzedażowymi hitami, a on sam uważany jest dziś za jednego z największych twórców rapu na świecie.

Ostatni rekord Drake'a jednak ucieszył go szczególnie. Raper właśnie pokonał słynnych muzyków z The Beatles! Taka okazja wymagała odpowiedniego świętowania.

Drake ma nowy tatuaż

Drake właśnie wyprzedził The Beatles pod względem liczby piosenek z jednego albumu, które jednocześnie znalazły się w zestawieniu America's Billboard Hot 100's Top 10 - jego wynik to aż siedem numerów z krążka Scorpion! Z tej okazji Drake zrobił sobie tatuaż, na którym widzimy go kroczącego przed Johnem Lennonem, Paulem McCartney'em, George Harrisonem i Ringo Starrem na słynnej okładce płyty Abbey Road z 1969 roku. Wyszło z pazurem i bardzo wymownie!

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE